Прем'єр Ліга 2021 г.


Матчи - Мелітопольська Черешня (Мелітополь)

Тур Число Время      
1 10.04.2021 15:30 h ФК Ольвія (Чкалове) - Мелітопольська Черешня (Мелітополь)
2-3
thumbs_up.png
2 17.04.2021 14:00 h Мелітопольська Черешня (Мелітополь) - ОСДЮСШОР - ФК Запоріжжя (м. Запоріжжя)
1-1
draw.png
3 24.04.2021 15:00 h Агро Ком 1990 (м. Пологи) - Мелітопольська Черешня (Мелітополь)
0-3
thumbs_up.png
5 08.05.2021 16:00 h ФК Енергодар (м. Енергодар) - Мелітопольська Черешня (Мелітополь)
0-2
thumbs_up.png
6 15.05.2021 15:00 h Мелітопольська Черешня (Мелітополь) - Колос (с. Якимівка)
14-0
thumbs_up.png
7 26.05.2021 16:00 h Мотор (м. Запоріжжя) - Мелітопольська Черешня (Мелітополь)
4-1
thumbs_down.png
8 29.05.2021 15:00 h Мелітопольська Черешня (Мелітополь) - ФК Оріхів (м. Оріхів)
5-2
thumbs_up.png
9 06.06.2021 16:00 h Портовик (м. Маріуполь) - Мелітопольська Черешня (Мелітополь)
5-0
thumbs_down.png
10 12.06.2021 16:00 h Мелітопольська Черешня (Мелітополь) - НовАвтотранс (с. Нововасилівка)
1-0
thumbs_up.png
11 19.06.2021 14:00 h ФК Таврія (Новомиколаївка) - Мелітопольська Черешня (Мелітополь)
0-1
thumbs_up.png
12 26.06.2021 17:30 h Мелітопольська Черешня (Мелітополь) - Бердянськ (Бердянськ)
4-3
thumbs_up.png
13   15:30 h Таврія-Скіф (с. Роздол) - Мелітопольська Черешня (Мелітополь)
1-1
draw.png
14 28.08.2021 17:00 h Мелітопольська Черешня (Мелітополь) - ФК Ольвія (Чкалове)
0-1
thumbs_down.png
15 04.09.2021 15:30 h ОСДЮСШОР - ФК Запоріжжя (м. Запоріжжя) - Мелітопольська Черешня (Мелітополь)
5-0
thumbs_down.png
15 04.09.2021 17:00 h Мелітопольська Черешня (Мелітополь) - Таврія-Скіф (с. Роздол)
0-1
thumbs_down.png
16 11.09.2021 16:00 h Мелітопольська Черешня (Мелітополь) - Агро Ком 1990 (м. Пологи)
2-3
thumbs_down.png
19 26.09.2021 16:00 h Мелітопольська Черешня (Мелітополь) - ФК Енергодар (м. Енергодар)
-
 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 215 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 18 тур Чемпіонату Області

Розум Денис (Ольвия), Горовой Герман (Ольвия)

 

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн