На території СК "Мотор Січ" відбувся щорічний турнір на Кубок Голови Запорізької обласної асоціації...

17.09.2022 року у Запорізькій обласній асоціації футболу пройшли випускні теоретичні іспити за програмою «С»-диплом Української асоціації футболу.

478479789789978.jpg

17.09.2022 року у Запорізькій обласній асоціації футболу пройшли випускні теоретичні іспити за програмою «С»-диплом Української асоціації футболу.

 

Головою екзаменаційної комісії, Технічним Департаментом УАФ, за погодженням з Центром ліцензування тренерів і науково-методичною радою УАФ, призначено Геннадія Анатолійовича Лисенчука – професора кафедри футболу Національного університету фізичного виховання та спорту України (Київ), доктора наук з фізичного виховання та спорту, члена-кореспондента Української академії наук, Заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, майстра спорту СРСР з футболу.

Іспит проведено із використанням дистанційних технологій на базі сервісів Zoom. До роботи в складі екзаменаційної комісії залучено відповідального за реалізацію програми навчання тренерів у Запорізькій обласній асоціації футболу, професора кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Запорізького державного медичного університету, доктора наук з фізичного виховання та спорту Едуарда Юрійовича Дорошенка (член екзаменаційної комісії) та Людмилу Сергіївну Падалка, офіс-менеджера Запорізької обласної асоціації футболу (технічний секретар). Усі слухачі успішно склали теоретичний іспит і отримала право на отримання тренерської ліцензії «С»-диплом Української асоціації футболу. Голова комісії відзначив традиційно високий рівень підготовки слухачів, що забезпечується якісним професорсько-викладацьким складом лекторів і викладачів, які проводять теоретичні, методичні та практичні заняття.

Запорізька обласна асоціація слухачів поздоровляє слухачів, які успішно склали теоретичний іспит і отримали ліцензії, та бажає подальшої плідної праці на благо розвитку українського дитячо-юнацького та аматорського футболу.

Список слухачів, які отримали «С»-диплом Української асоціації футболу:

1. Дедечко Денис Михайлович;

2. Біляєв Володимир Костянтинович;

3. Бородай Олег Вадимович;

4. Дяченко Семен Юрійович;

5. Єфремов Євген Сергійович;

6. Люлька Сергій Миколайович;

7. Іванюк Юрій Володимирович;

8. Мурадян Давид Джонікович;

9. Ніколаєнко Віталій Петрович;

10. Прокотилюк Максим Васильович;

11. Рудика Сергій Олександрович;

12. Фомін Руслан Миколайович;

13. Дробашко Вадим Євгенович;

14. Іщенко Вадим Олександрович;

15. Іщенко Віталій Анатолійович;

16. Близнюк Володимир Ілліч;

17. Прийомов Володимир Володимирович;

18. Бойко Тарас Віталійович;

19. Олійник Михайло Олександрович.

Запорізька обласна асоціація оголошує наступний набір слухачів на отримання тренерської ліцензії рівня «С»-диплом Української асоціації футболу. Контактна особа: Людмила Сергіївна Падалка, +38 099 761-91-99 (Viber or WhatsApp).

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

30 років футболу УАФ

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Сейчас 77 гостей онлайн

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн