Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Відбулась нарада Комітету жіночого футболу ЗОАФ з представниками футбольних команд Запорізької області.

19 грудня на реконструйованому стадіоні 8 гімназії пройшла урочиста церемонія нагородження призерів Чемпіонату Запорізької області серед дитячо - юнацьких команд сезону 2021 року.

На події був присутній голова Запорізької обласної асоціації футболу Віктор Межейко.

За підсумками чемпіонату у категорії U13 команда ОСДЮСШОР 1 (Запоріжжя) посіла 3 місце. Команді були вручені Кубок, диплом, медалі та мячі від ЗОАФ.

Спеціальні призи отримали - Віслогузов Микита (Кращий воротар).

У категорії U15 золоті нагороди чемпіонату виборола команда ОСДЮСШОР 1 (Запоріжжя), а бронзовими призерами стала команда ОСДЮСШОР 2 (Запоріжжя)

Спеціальні призи отримали гравці по номінаціям:

Кращий воротар: Маричнук Гліб (ОСДЮСШОР 2)

Кращий бомбардир: Мацько Данило (ОСДЮСШОР 1)

Кращим тренером чемпіонату став Головатенко Віктор (СОДЮСШОР 1).

Адміністрація та Виконком ЗОАФ щиро вітає юнацькі команди з їх досягненнями та бажає нових звершень і перемог на футбольних полях.

На фото: Голова ЗОАФ Віктор Межейко та головний тренер ОСДЮСШОР 1 (Запоріжжя) Головатенко Віктор.