ДІТИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»

18 травня проєкт стартував у Роздолі Михайлівського району. Учасниками стали шість команд із різних навчальних закладів, кожна з яких складалася з восьми учасників. На майданчиках із дітьми працювали тренери, волонтери, поліцейський та психолог, які попередньо пройшли навчання.

Привітали учасників заходу почесні гості: заступник голови Запорізької обласної асоціації футболу Олег Каліман, голова Михайлівської районної федерації футболу Сергій Передерій та координатор проєкту в Запорізькій області Людмила Падалка.

Після привітань гостей учениці 9-го класу КЗ «Роздольський ліцей» запросили всіх до запального флешмобу. Далі команди розбіглися працювати у квадратах.

Уже наступного дня, 19 травня, «Відкриті уроки футболу» зібрали дітлахів шести навчальних закладів м. Запоріжжя на міському стадіоні «Титан».

Так, учасниками проєкту стали школярі запорізьких загальноосвітніх шкіл І—ІІІ ступенів №№ 4, 24, 33, 75 та гімназій №№ 50, 107.

20 травня «Відкриті уроки футболу» стартували в м. Оріхів, де проєкт проходить уже третій рік поспіль. Цього року в ньому взяли участь школярі шести навчальних закладів. Дітей привітали міський голова Оріхова Анатолій Хворостянов, голова Запорізької обласної асоціації футболу Віктор Межейко, національний координатор проєкту від УАФ Євгеній Столітенко та лідер місцевих волонтерів, голова Оріхівської федерації футболу Роман Вискребенцев.

Віктор Межейко зазначив: «Відкриті уроки футболу» — це захід, який згуртовує дорослих і малих, дарує дитячі посмішки та справжнє задоволення від виконаної роботи. Це свято, яке стимулює кожного до здорового способу життя та активного відпочинку. Це свято щирих емоцій, спорту та дружби!»

Місцева влада й волонтери висловили спільну надію, що завдяки таким проєктам у місті обов’язково має з’явитися новий сучасний футбольний стадіон.

Нагадуємо, що вже другий рік поспіль формат проведення «Відкритих уроків футболу» адаптований до норм протиепідемічного режиму та соціального дистанціювання. Завдяки креативності волонтерів, які напередодні пройшли навчання, організовано безконтактну форму роботи та обмежено одночасне перебування дітей на майданчиках.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 182 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 18 тур Чемпіонату Області

Розум Денис (Ольвия), Горовой Герман (Ольвия)

 

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн