ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР ЄВРО-2020: КАЛЕНДАР, ТАБЛО, РЕГЛАМЕНТ

Фінальна стадія Євро-2020 триватиме з 11 червня по 11 липня 2021 року. Матчі пройдуть в 11-ти містах Європи на 11-ти стадіонах.

Склад учасників

Група А. Рим (Італія), Баку (Азербайджан): Італія, Швейцарія, Туреччина, Уельс.

Група В. Санкт-Петербург (Росія), Копенгаген (Данія): Бельгія, Росія, Данія, Фінляндія.

Група С. Амстердам (Нідерланди), Бухарест (Румунія): Україна, Нідерланди, Австрія, Північна Македонія.

Група D. Лондон (Англія), Глазго (Шотландія): Англія, Хорватія, Чехія, Шотландія.

Група Е. Севілья (Іспанія), Санкт-Петербург (Росія): Іспанія, Польща, Швеція, Словаччина.

Група F. Мюнхен (Німеччина), Будапешт (Угорщина): Німеччина, Франція, Португалія, Угорщина.

Календар групового раунду

1-й тур

11.06.2021

Туреччина — Італія — 0:3

12.06.2021

Уельс — Швейцарія — 1:1

Данія — Фінляндія — 0:1

Бельгія — Росія — 3:0

13.06.2021

Англія — Хорватія  — 1:0

Австрія — Північна Македонія — 3:1

Голи: Лайнер (18), Грегорич (78), Арнаутович (90) — Пандєв (28).

Нідерланди — Україна — 3:2

Голи: Вейналдум (52), Веггорст (59), Дюмфріс (85) — Ярмоленко (75), Яремчук (79).

14.06.2021

Шотландія — Чехія — 0:2

Польща — Словаччина — 1:2

Іспанія — Швеція — 0:0

15.06.2021

Угорщина — Португалія — 0:3

Франція — Німеччина — 1:0

2-й тур

16.06.2021

Фінляндія — Росія — 0:1

Туреччина — Уельс — 0:2

Італія — Швейцарія — 3:0

17.06.2021

Україна — Північна Македонія — 2:1

Голи: Ярмоленко (29), Яремчук (34) — Аліоскі (57).

Данія — Бельгія — 1:2

Нідерланди — Австрія — 2:0

Голи: Депай (11, з пенальті), Дюмфріс (67).

18.06.2021

Швеція — Словаччина — 1:0

Хорватія — Чехія — 1:1

Англія — Шотландія — 0:0

19.06.2021

Угорщина — Франція — 1:1     

Португалія — Німеччина — 2:4

Іспанія — Польща — 1:1

3-й тур

20.06.2021

Італія — Уельс — 1:0

Швейцарія — Туреччина — 3:1

21.06.2021

Північна Македонія — Нідерланди — 0:3

Голи: Депай (24), Вейналдум (51, 58).

Україна — Австрія  — 0:1

Гол: Баумгартнер (21).

Росія — Данія — 1:4

Фінляндія — Бельгія — 0:2

22.06.2021

Чехія — Англія — 0:1

Хорватія — Шотландія — 3:1

23.06.2021

Словаччина — Іспанія — 0:5

Швеція — Польща — 3:2

Німеччина — Угорщина — 2:2

Португалія — Франція — 2:2

Підсумкова таблиця групи А

Команда

І

В

Н

П

М

О

1. Італія

3

3

0

0

7—0

9

2. Уельс

3

1

1

1

3—2

4

3. Швейцарія

3

1

1

1

4—5

4

4. Туреччина

3

0

0

3

1—8

0

Підсумкова таблиця групи В

Команда

І

В

Н

П

М

О

1. Бельгія

3

3

0

0

7—1

9

2. Данія

3

1

0

2

5—4

3

3. Фінляндія

3

1

0

2

1—3

3

4. Росія

3

1

0

2

2—7

3

Підсумкова таблиця групи С

Команда

І

В

Н

П

М

О

1. Нідерланди

3

3

0

0

8—2

9

2. Австрія

3

2

0

1

4—3

6

3. Україна

3

1

0

2

4—5

3

4. Північна Македонія

3

0

0

3

2—8

0

Підсумкова таблиця групи D

Команда

І

В

Н

П

М

О

1. Англія

3

2

1

0

2—0

7

2. Хорватія

3

1

1

1

4—3

4

3. Чехія

3

1

1

1

3—2

4

4. Шотландія

3

0

1

2

1—5

1

Підсумкова таблиця групи Е

Команда

І

В

Н

П

М

О

1. Швеція

3

2

1

0

4—2

7

2. Іспанія

3

1

2

0

6—1

5

3. Словаччина

3

1

0

2

2—7

3

4. Польща

3

0

1

2

4—6

1

Підсумкова таблиця групи F

Команда

І

В

Н

П

М

О

1. Франція

3

1

2

0

4—3

5

2. Німеччина

3

1

1

1

6—5

4

3. Португалія

3

1

1

1

7—6

4

4. Угорщина

3

0

2

1

3—6

2

Рейтинг третіх місць 

Команда

І

О

М

 

1. Португалія

3

4

7—6

 

2. Чехія

3

4

3—2

 

3. Швейцарія

2

4

4—5

 

4. Україна

3

3

4—5

 

5. Фінляндія

3

3

1—3

 

6. Словаччина

3

3

2—7

 

1/8 фіналу

26.06.2021

1. Уельс — Данія 19.00

2. Італія — Австрія 22.00

27.06.2021

3. Нідерланди — Чехія 19.00

4. Бельгія — Португалія 20.00

28.06.2021

5. Хорватія — Іспанія 19.00

6. Франція — Швейцарія 22.00

29.06.2021

7. Англія — Німеччина 19.00

8. Швеція — Україна 22.00

1/4 фіналу

02.07.2021

9. Переможець 6 — переможець 5     19.00

10. Переможець 4 — переможець 2   22.00

03.07.2021

11. Переможець 3 — переможець 1   19.00

12. Переможець 8 — переможець 7    22.00

1/2 фіналу

06.07.2021

13. Переможець 10 — переможець 9   22.00

07.07.2021

14. Переможець 12 — переможець 11  22.00

Фінал

11.07.2021

Переможець 13 — переможець 14  22.00

Примітка. Наведено київський час початку зустрічей.

Із регламенту змагань

На груповому етапі кожна з команд проводить одна з одною по одному матчу. За перемогу нараховуються три очки, за нічию — одне, за поразку — нуль. 

Якщо дві або більше команд в одній групі мають однакову кількість очок, то для розподілу місць застосовуються критерії в наступному порядку:

1. Більша кількість очок, здобутих у матчах між цими командами.

2. Краща різниця м'ячів у матчах між цими командами.

3. Більша кількість м'ячів, забитих у матчах між цими командами.

4. Якщо критерії 13 застосовано, але команди залишаються рівними за показниками, критерії 13 перезастосовуються тільки для матчів між двома командами у випадку, якщо за попередніми критеріями 13 можна відсіяти всі інші команди (третю або третю та четверту). Якщо ця процедура не призводить до прийняття рішення, застосовуються критерії від 5 до 10:

5. Краща різниця м'ячів у всіх матчах групи.

6. Більша кількість м'ячів, забитих у всіх матчах групи.

7. Більша кількість перемог у всіх матчах групи.

8. Якщо в останньому турі групового етапу дві команди з однаковими показниками грають між собою, то їхній рейтинг визначається серією пенальті (цей критерій не застосовується, якщо більше двох команд рівні за очками).

9. Показник Fair Play у всіх матчах групи (1 бал — за жовту картку, 3 бали  за червону картку як наслідок двох жовтих, 3 бали — за пряму червону картку, 4 бали — за жовту картку, за якою слідом іде пряма червона картка).

10. Місце в загальному рейтингу відбірного турніру.

Чотири кращі команди, що посіли треті місця у своїх групах, визначаються за критеріями в такому порядку:

1. Кількість очок.

2. Різниця м'ячів.

3. Кількість забитих м'ячів.

4. Кількість перемог.

5. Найменша кількість дисциплінарних очок (жовта картка — 1 бал, червона картка — 3 бали, вилучення за дві жовті картки — 3 бали).

6. Місце в рейтингу за підсумками відбірного турніру.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 170 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 21 тур Чемпіонату Області

Солонський Владислав (Бердянськ)

 

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Розклад матчів, U13

Дитячо Юнацький, U15

Розклад матчів, U15

Розклад, Дівочий чемпіонат

Дівочий чемпіонат 2021


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн