Важлива інформація щодо проведення Кубку ДЮФЛУ 2022 - 2023 рр.

КЕРІВНИКИ КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ УАФ І НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ВІДВІДАЛИ ГОСТОМЕЛЬ І БОРОДЯНКУ

Президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру УАФ Андрій Павелко разом із головним тренером національної збірної України Олександром Петраковим, першими віце-президентами УАФ Олексієм Михайличенком і Вадимом Костюченком та керівником Київського об’єднання асоціацій футболу Андрієм Засухою відвідали місто-герой Гостомель і Бородянку.

Представники УАФ зустрілися з керівництвом двох населених пунктів — із головою селищної військової адміністрації Гостомеля Тарасом Думенком та головою селищної ради Бородянки Георгієм Єрком. Під час зустрічі обговорювалися питання надання гуманітарної допомоги мешканцям Гостомеля і Бородянки, які постраждали від війни, розміщення дітей з обох населених пунктів на базах клубів у західних областях України й за кордоном, а також перспективи відновлення пошкодженої футбольної інфраструктури в цих населених пунктах.

«Ці дикуни лише заради забави виорали на полі центрального стадіону Бородянки, де в мирний час ми проводили матчі щорічного міжнародного турніру ім. В. Баннікова, фашистський символ «V». Крім того, поруч вони викопали бліндажі й намагалися БТРами знищити сусіднє поле зі штучним покриттям. Не вдалося! Обов’язково всі пошкоджені стадіони будуть відновлені і знову прийматимуть матчі і місцевих змагань, і міжнародних турнірів», — розповів Андрій Павелко.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

30 років футболу УАФ

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Сейчас 151 гостей онлайн

Зим-вий Чемпіонат 2022


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн