На стадіоні "Мотор" відбудеться матч Чемпіонату Запорізької області серед ветеранів між командами НП Мотор...
 
Відбувся черговий тур чемпіонату Запорізької області серед ветеранів
 
2002 год. Нынешнему тренеру сборной Дании Касперу Юлманду 30 лет, четырьмя годами ранее он завершил карьеру...
 
На сьогодні в активі збірної України виступи на чотирьох фінальних турнірах чемпіонатів світу та Європи. А...
 
У травні на Пологівщині, за ініціативи Запорізької обласної асоціації футболу та Пологівської міської...

КУБОК УКРАЇНИ-2020/2021: 10 ВЕРЕСНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ЖЕРЕБКУВАННЯ ДРУГОГО ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Остаточно список учасників другого попереднього етапу буде визначено сьогодні, після матчу «Металург» — «Авангард» у Запоріжжі та засідання КДК УАФ. 

Процедура жеребкування відбудеться в Києві в Будинку футболу (3-й поверх) завтра, 10 вересня (початок — о 10.00). Акредитація представників ЗМІ, які бажають узяти участь у висвітленні події, — за редакційними посвідченнями.

Відзначимо, що через складну епідеміологічну ситуацію з COVID-19 та за проханням клубів під час жеребкування, за рішенням Дирекції з проведення Кубку України-2020/2021, використовуватимуть географічний принцип посіву. 

У другому попередньому раунді Кубку України-2020/2021 братимуть участь 19 переможців першого попереднього раунду, а також три клуби першої ліги — «Агробізнес», «Волинь» та «Оболонь». Базова дата матчів раунду — 16 вересня.

Учасники другого попереднього етапу розіграшу Кубка України-2020/2021

 Група А (4 команди)

1.

«Гірник-Спорт» Горішні Плавні

2.

«ВПК-Агро» Магдалинівка

3.

«Кремінь» Кременчук

4.

 «Металург» Запоріжжя або «Авангард» Краматорськ (09.09)

 Група В (6 команд)

1.

«Кристал» Херсон

2.

«Чорноморець» Одеса

3.

«Миколаїв» Миколаїв

4.

«Кривбас» Кривий Ріг

5.

«Таврія» Сімферополь

6.

«Нива» Вінниця — «Чернігів» Чернігів (згідно з рішенням КДК)

 Група С (6 команд)

1.

«Оболонь» Київ

2.

«Альянс» Липова Долина

3.

«Діназ» Вишгород

4.

«Вікторія» Миколаївка

5.

«Верес» Рівне

6.

«Полісся» Житомир

 Група D (6 команд)

1.

«Агробізнес» Волочиськ

2.

«Волинь» Луцьк

3.

«Нива» Вінниця

4.

«Поділля» Хмельницький — «Прикарпаття» Івано-Франківськ (згідно з рішенням КДК)

5.

«Ужгород» Ужгород

6.

«Епіцентр» Дунаївці

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 122 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

NO ITEMS

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 13 тур:

Алексєєв Костянтин (Ольвія)

 

Призначення арбітрів

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн