Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

      
      
 
Святкує свій ювілей голова Контрольно-Дисциплінарного комітету ЗОАФ Монько Євгеній Миколайович.
 
Сьогодні святкує свій день народження голова Запорізької міської федерації футболу, член виконкому ЗОАФ...
 
  На матчі НовАвтоТранс (Нововасилівка) - Ольвія (Чкалове) було проведенно нагородженя керівництва...
 
  Состоялась жеребьевка стадии плей офф Детского чемпионата области сезона 2019-2020 годов.
 
З 16 вересня 2020 року в КЗ "НВК #2 ім. В. А. Лазаряна" проходить фестиваль соціального проекту «Відкриті уроки...

КУБОК УКРАЇНИ-2020/2021: 10 ВЕРЕСНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ЖЕРЕБКУВАННЯ ДРУГОГО ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Остаточно список учасників другого попереднього етапу буде визначено сьогодні, після матчу «Металург» — «Авангард» у Запоріжжі та засідання КДК УАФ. 

Процедура жеребкування відбудеться в Києві в Будинку футболу (3-й поверх) завтра, 10 вересня (початок — о 10.00). Акредитація представників ЗМІ, які бажають узяти участь у висвітленні події, — за редакційними посвідченнями.

Відзначимо, що через складну епідеміологічну ситуацію з COVID-19 та за проханням клубів під час жеребкування, за рішенням Дирекції з проведення Кубку України-2020/2021, використовуватимуть географічний принцип посіву. 

У другому попередньому раунді Кубку України-2020/2021 братимуть участь 19 переможців першого попереднього раунду, а також три клуби першої ліги — «Агробізнес», «Волинь» та «Оболонь». Базова дата матчів раунду — 16 вересня.

Учасники другого попереднього етапу розіграшу Кубка України-2020/2021

 Група А (4 команди)

1.

«Гірник-Спорт» Горішні Плавні

2.

«ВПК-Агро» Магдалинівка

3.

«Кремінь» Кременчук

4.

 «Металург» Запоріжжя або «Авангард» Краматорськ (09.09)

 Група В (6 команд)

1.

«Кристал» Херсон

2.

«Чорноморець» Одеса

3.

«Миколаїв» Миколаїв

4.

«Кривбас» Кривий Ріг

5.

«Таврія» Сімферополь

6.

«Нива» Вінниця — «Чернігів» Чернігів (згідно з рішенням КДК)

 Група С (6 команд)

1.

«Оболонь» Київ

2.

«Альянс» Липова Долина

3.

«Діназ» Вишгород

4.

«Вікторія» Миколаївка

5.

«Верес» Рівне

6.

«Полісся» Житомир

 Група D (6 команд)

1.

«Агробізнес» Волочиськ

2.

«Волинь» Луцьк

3.

«Нива» Вінниця

4.

«Поділля» Хмельницький — «Прикарпаття» Івано-Франківськ (згідно з рішенням КДК)

5.

«Ужгород» Ужгород

6.

«Епіцентр» Дунаївці

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта

Вітання!!!

UKRAINE Кирилл 'Александрович' Колмогорцев
... celebrates 26 years
TODAY on 22. Сентябрь 2020
(* 22.09.1994)
Сейчас 278 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 12 32
2 Мотор 10 28
3 Таврия-Скиф 12 23
4 Бердянск 10 17
5 Портовик 11 13
6 Агро Ком 1990 11 11
7 Дизелист 12 10
8 ФК "Запоріжжя 12 9
9 Мел. черешня 12 9
10 НовАвтотранс 12 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 12 тур: Комлєв Іван (НовАвтоТранс), Онищенко Володимир (Портовик)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн