Фото Дмитра Смолієнка Підопічним Руслана Ротаня на «Славутич-Арені» вдалося засмутити суперника тільки...
 
Сьогодні у Львові на «Арені Львів» відбудеться поєдинок відбору ЧС-2022 у групі D, в якому збірна...
 
Підопічні Руслана Ротаня продовжують боротьбу у відбірному турнірі Євро-2023 (U-21)⠀18:00
 
 12 жовтня на стадіоні «Славутич-Арена» в Запоріжжі відбудеться матч відбору ЧЄ-2023 (U-21) між молодіжними...
 
Фото Володимира Раснера Підопічні Руслана Ротаня розпочали підготовку до чергового відбірного поєдинку...
 
Фото Павла Кубанова У другому матчі з фінською збірною в поточному циклі синьо-жовті здобули першу...
 
Рішення про введення додаткових обмежень прийняла міська комісія ТЕБ та НС.

КУБОК УКРАЇНИ-2020/2021: 10 ВЕРЕСНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ЖЕРЕБКУВАННЯ ДРУГОГО ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Остаточно список учасників другого попереднього етапу буде визначено сьогодні, після матчу «Металург» — «Авангард» у Запоріжжі та засідання КДК УАФ. 

Процедура жеребкування відбудеться в Києві в Будинку футболу (3-й поверх) завтра, 10 вересня (початок — о 10.00). Акредитація представників ЗМІ, які бажають узяти участь у висвітленні події, — за редакційними посвідченнями.

Відзначимо, що через складну епідеміологічну ситуацію з COVID-19 та за проханням клубів під час жеребкування, за рішенням Дирекції з проведення Кубку України-2020/2021, використовуватимуть географічний принцип посіву. 

У другому попередньому раунді Кубку України-2020/2021 братимуть участь 19 переможців першого попереднього раунду, а також три клуби першої ліги — «Агробізнес», «Волинь» та «Оболонь». Базова дата матчів раунду — 16 вересня.

Учасники другого попереднього етапу розіграшу Кубка України-2020/2021

 Група А (4 команди)

1.

«Гірник-Спорт» Горішні Плавні

2.

«ВПК-Агро» Магдалинівка

3.

«Кремінь» Кременчук

4.

 «Металург» Запоріжжя або «Авангард» Краматорськ (09.09)

 Група В (6 команд)

1.

«Кристал» Херсон

2.

«Чорноморець» Одеса

3.

«Миколаїв» Миколаїв

4.

«Кривбас» Кривий Ріг

5.

«Таврія» Сімферополь

6.

«Нива» Вінниця — «Чернігів» Чернігів (згідно з рішенням КДК)

 Група С (6 команд)

1.

«Оболонь» Київ

2.

«Альянс» Липова Долина

3.

«Діназ» Вишгород

4.

«Вікторія» Миколаївка

5.

«Верес» Рівне

6.

«Полісся» Житомир

 Група D (6 команд)

1.

«Агробізнес» Волочиськ

2.

«Волинь» Луцьк

3.

«Нива» Вінниця

4.

«Поділля» Хмельницький — «Прикарпаття» Івано-Франківськ (згідно з рішенням КДК)

5.

«Ужгород» Ужгород

6.

«Епіцентр» Дунаївці

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 174 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 21 тур Чемпіонату Області

Солонський Владислав (Бердянськ)

 

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Розклад матчів, U13

Дитячо Юнацький, U15

Розклад матчів, U15

Розклад, Дівочий чемпіонат

Дівочий чемпіонат 2021


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн