Приятная церемония прошла перед Исполкомом ЗОФФ.
 
В ближайшие выходные пройдут первые матчи чемпионата Запорожской области нового сезона.
 
В течении пяти дней в Запорожье на стадионе «Локомотив» проходит Шестой по счету спортивный фестиваль Open Fun...
 
Состоялось заседание Исполкома Запорожской областной федерации футбола.

Максим Скороходов: завдання - виграти чемпіонат України серед аматорів!

20180208 1133393Граючий тренер "Таврії-Скіф" про відкриття нової інфраструктури, дозаявку збірника та максимальні завдання.

Наразі «Таврія-Скіф» є найголовнішим переслідувачем лідера, відстаючи від «Дружби» на чотири очка. Тож і цього року у клубу буде багато турбот. Ми розпитали головного тренера «таврійців» Максима Скороходова про хід підготовки до весняної частини. Молодий спеціаліст, який ще недавно сам грав у чемпіонаті України (172 матчі на професіональному рівні та 62 в ААФУ), розповів про найнагальніші новини одного із фаворитів сезону.

– Максиме Олександровичу, наш дзвінок застав вас у дні, коли «Таврія-Скіф» бере участь у «Кубку Придніпров'я». Що ще запланували на час зимового антракту?

– Цей турнір, звичайно, пройдемо до кінця – грубо кажучи, тижнів півтора-два ще братимемо участь, якщо вийдемо із групи. Також беремо участь у нашому запорізькому зимовому турнірі, де також зобов'язані пройти повну ігрову програму. А вже десь числа 6-7 березня маємо намір провести збір – де саме, ще визначаємося. Або у Бердянську, або у Полтаві.

– Наскільки великі зміни очікують вашу команду порівняно з минулим роком?

– У принципі, в нас лише один новий гравець – Артур Каськов (автор двох голів у недавньому переможному матчі з друголіговим «Дніпром»). Він відомий футболіст, викликався у юнацькі збірні України, має стаж виступів і на найвищому рівні. А найголовніше – це форвард, у нас були певні проблеми з цією позицією. «Кістяк» команди зберегли – з основних гравців нікого не втратимо.

20180208 1127053

– Знаємо, що восени тут у вас, в Роздолі, відбулося урочисте відкриття нового спорткомплексу...

– Так, дуже радісна подія для всіх жителів нашого краю – і для футбольної команди також. Зробили чудовий зал, а з часом планують і готель, і поля – тобто, керівництво нашого клубу планомірно працює над розвитком інфраструктури.

– У вас дуже симпатична команда, чимало імен змушують з ностальгією пригадувати колишній запорізький «Металург». Збирати таких майстрів – означає замахнутися на досить серйозні турнірні завдання, чи я неправий?

– Так, дійсно. У нас завдання – виграти чемпіонат України серед аматорів. Не секрет, що чимало наших гравців уже в солідному віці, для них це шанс поповнити свій послужний список гідним титулом. Якщо зможемо виконати поставлені завдання, для багатьох хлопців це буде гідним вінцем виступів за «Таврію-Скіф». Надалі стратегія така, що будемо омолоджуватися і, можливо, дасть Бог, вийдемо на більш високий рівень.

А наразі клуб подавав документи на друголігову атестацію?

– Ні. Нині наші керівники в роз'їздах, але найближчим часом будемо з ними розмовляти, тоді й дізнаємося їхню настанову з цього приводу.

– Багато хто, звертаючи увагу на послужний список багатьох гравців – тих же Дмитра Невмиваки, Євгена Пісоцького, Сергія Сілюка чи Романа Ленського, – говорить, що така бригада й на професіональному рівні не загубилася б... Як вдалося їх зібрати?

– Я з ними усіма грав, всі вони мої друзі, які прийшли до команди, знаючи, що саме я тут тренер. Для них плюси очевидні – грати у рідній області, з гарними умовами і завданнями. А стосовно професіонального рівня... Відповім так – у нас є такі гравці, які однозначно могли б грати на вищому професіональному рівні, аж до Прем'єр-ліги. «Таврія-Скіф» мала змогу помірятися силами із клубами усіх ліг, аж до найвищого – тієї ж «Зорі» (Луганськ). І проти професіоналів виглядали гідно.

– Ви поєднуєте тренерську роботу з виступами за свою команду. Роль граючого тренера не обтяжує?

– Це дуже цікаво, але, звісно, важкувато. Добре, що є у мене помічник – Володимир Олександрович Хохлов, який дуже мені допомагає, у нього є чому повчитися. Тому, вже освоївшись, все встигаю, і в тактиці, і в інших галузях роботи.

20180208 11270510

– Керівництво клубу розглядає «Таврію-Скіф» як довготривалий футбольний проект?

– Безперечно. Хочу подякувати нашим засновникам і керівникам. Вони дуже багато роблять не тільки для футбольного клубу, а й для усього нашого краю в цілому!

Артур Валерко, сайт Асоціації аматорського футболу України

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Запорожская областная ассоциация мини-футбола

btn

Caesar logo 2 

Фото

Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail
Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail

Поиск

Высшая лига 2018

Результаты

Первая Лига Результаты

Поздравляем!!!

UKRAINE Сергей 'Олегович' Грибанов
... is becoming 37 years old
in 2 days on 17. Ноябрь 2018
(* 17.11.1981)

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн