Запрошуємо команди підлітків до участі у змаганнях!
 
В ближайшие выходные пройдут первые матчи чемпионата Запорожской области нового сезона.
 
Состоялось заседание Исполкома Запорожской областной федерации футбола.
 
В течении пяти дней в Запорожье на стадионе «Локомотив» проходит Шестой по счету спортивный фестиваль Open Fun...
 
Приятная церемония прошла перед Исполкомом ЗОФФ.

На старті «Футбол у кожен двір»!

img 51ea3fad71c25Запрошуємо команди підлітків до участі у змаганнях!

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної федерації футболу згідно листа Всеукраїнської громадської організації «Молодіжна федерація дворового футболу за місцем проживання «Футбол у кожен двір» з 5 травня по 3 червня 2018 року буде реалізовувати проект «Футбол у кожен двір – Україна» серед підлітків 14-15 років. (2003 – 2004 р.н.)
Запрошуємо команди Запорізької області прийняти участь у попередніх регіональних відбіркових змаганнях з футболу у форматі 8х8, які будуть проводитись у містах Енергодар, Токмак, Мелітополь, Бердянськ, Запоріжжя, а також в містах Пологи, Василівка та с. Благовіщенка К-Дніпровського району для виявлення найсильніших. Склад відбіркових груп буде надано після попередніх заявок. Команди-переможці відбіркових змагань візьмуть участь в обласному фінальному турнірі, переможець якого отримає путівку на Всеукраїнські фінальні змагання, які відбудуться з 25.05 по 27.05. у м. Києві на вул. Богатирській 2 Б (Оболонський район). Проживання та харчування учасників Всеукраїнського фіналу буде проводитися за рахунок організаторів на території ДСОТ «Пуща – Водиця». Також для учасників фінального турніру запланована екскурсійна програма.
Попередні заявки про організацію та участь у попередніх відбіркових змаганнях у регіонах Запорізької області прохання надсилати на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript до 20 квітня 2018 року.
Контактні телефони: 061 220-06-71 обо 233- 86-89, 097-41-987-41, 050-453-17-33 (Біляєв Володимир Костянтинович)

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Запорожская областная ассоциация мини-футбола

btn

Caesar logo 2 

Фото

Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail
Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail

Поиск

Высшая лига 2018

Результаты

Первая Лига Результаты

Поздравляем!!!

UKRAINE Владимир 'Владимирович' Куропяткин
... is becoming 37 years old
tomorrow on 26. Апрель 2018
(* 26.04.1981)

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн