В течении пяти дней в Запорожье на стадионе «Локомотив» проходит Шестой по счету спортивный фестиваль Open Fun...
 
Состоялось заседание Исполкома Запорожской областной федерации футбола.
 
В ближайшие выходные пройдут первые матчи чемпионата Запорожской области нового сезона.
 
Приятная церемония прошла перед Исполкомом ЗОФФ.

На традиційний Кубок Голови!(+фото)

IMG 3560 2Вже всьоме в Василівці відбулися цікаві змагання ветеранів футболу під егідою керманича Запорізької обласної федерації футболу Віктора Межейко.

Напередодні Нового 2018 року в спортивному залі ФОК «Таврія» позмагатися за Красень-кубок вирішили чотири команди: «Таврія-Ветеран» (Василівка), «Колос» з Сахновщини, що в Харківській області, Збірна Запорізької області та члени виконкому ЗОФФ.

IMG 3462Під час урочистого відкриття турніру з вітальними словами виступили Віктор Межейко і Сергій Джуган, які висловили подяку усім учасникам змагань і вболівальникам, окремо привітавши першого віце-президента ЗОФФ, голову Асоціації міні-футболу Віталія Ніколаєнка, який в цей день святкував 42-й день народження.

IMG 3489Результати зустрічей: «Таврія-Ветеран» - «Збірна області» 0-0; «Колос» - «Виконком ЗОФФ» 5-1; «Збірна області» - «Колос» 0-0; «Збірна області» - «Виконком ЗОФФ» 3-2; «Таврія-ветеран» - «Колос» 0-3; «Таврія-ветеран» - «Виконком ЗОФФ» 7-2.

IMG 3479В підсумку, перше місце завоювала команда «Колос», яка й минулого року повезла трофей на Харківщину, друге місце посіла «Збірна Запорізької області». «Таврія-Ветеран» посіла третє місце. Uості з команди «Виконком ЗОФФ» (на фото) на цей раз залишилися четвертими. Але честь їм і хвала, що відгукуються на подібні запрошення! Окрасою турніру була товариська зустріч між ветеранами 50+ з Василівки (Таврія-ветеран) та Сахновщини (Колос). Матч завершився з рахунком 5-3 на користь місцевих ветеранів.

IMG 3578На урочистому закритті знову виступили Голови обласної та районної футбольних федерацій. Команди відзначені медалями і Дипломами обласної федерації футболу, різними дарунками. Зокрема кращим гравцем турніру було визнано Віталія Ніколаєнко (на фото).

IMG 3585 3

Переможцю турніру вручено Кубок голови ЗОФФ. Турнір обслуговувала бригада арбітрів Василівської районної федерації футболу: Юрій Мицик та Олег Ошурков. До зустрічі в новому році!

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Запорожская областная ассоциация мини-футбола

btn

Caesar logo 2 

Фото

Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail
Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail

Поиск

Высшая лига 2018

Результаты

Первая Лига Результаты

Поздравляем!!!

UKRAINE Евгений 'Витальевич' Песков
... is becoming 37 years old
tomorrow on 22. Сентябрь 2018
(* 22.09.1981)

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн