НОВИНИ З ТАБОРУ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ: ТРЕНАЖЕРИ, ТЕОРІЯ ТА ПОЛЕ «СОНЯЧНОГО»

Недільний день у таборі національної команди розпочався із занять у тренажерному залі. Незважаючи на те, що робота на спортивних снарядах у денному графіку була позначена як «за бажанням», час їй приділили майже всі гравці.

Фото Павла Кубанова

Хлопці добре знають, що підготовка до ігрових тренувань на полі складається з багатьох факторів — надто що тренери з фізпідготовки Іван Баштовий та Андреа Адзалін завжди поруч і готові спрямувати й підказати.

Перед обідом у команди відбулося теоретичне заняття. Підготовка до найближчого опонента, збірної Північної Ірландії, — у процесі.

Увечері синьо-жовті традиційно працювали на полі «Сонячного». Цього разу тренери приділили увагу технічним нюансам гри (пассінг), а також індивідуальній роботі з м’ячем. В ігрових серіях виконавці відпрацьовували  передачі та відбір м’яча з дотриманням структури гри. Інтенсивна робота тривала в цікавому ігровому ключі — тренери кожного разу пропонують гравцям нестандартні завдання, відтак праця аж ніяк не виглядає рутинною.

Список гравців, присутніх наразі на зборі

Воротарі: Георгій Бущан («Динамо»), Андрій Пятов, Анатолій Трубін (обидва — «Шахтар»), Андрій Лунін («Реал», Іспанія).

Захисники: Олександр Караваєв, Ілля Забарний, Віталій Миколенко, Олександр Тимчик, Олександр Сирота, Денис Попов (усі — «Динамо»), Микола Матвієнко, Сергій Кривцов (обидва — «Шахтар»), Едуард Соболь («Брюгге», Бельгія), Богдан Михайліченко («Андерлехт», Бельгія).

Півзахисники: Тарас Степаненко, Марлос, Георгій Судаков (усі — «Шахтар»), Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко, Віктор Циганков, Богдан Лєднєв (усі — «Динамо»), Артем Бондаренко («Маріуполь»), Євген Макаренко («Кортрейк», Бельгія), Олександр Зубков («Ференцварош», Угорщина), Андрій Ярмоленко («Вест Гем», Англія), Руслан Маліновський («Аталанта», Італія), Роман Безус («Гент», Бельгія).

Нападники: Артем Довбик («Дніпро-1»), Артем Бєсєдін («Динамо»), Роман Яремчук («Гент», Бельгія).

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 182 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 18 тур Чемпіонату Області

Розум Денис (Ольвия), Горовой Герман (Ольвия)

 

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн