Новостворена "Пологівська районна асоціація футболу” відкрила кубок району з футболу

534546.jpg

У травні на Пологівщині, за ініціативи Запорізької обласної асоціації футболу та Пологівської міської федерації, утворилася громадська спілка «Пологівська районна асоціація футболу». Спілка взяла за мету розвивати найпопулярніший серед пологівців вид спорту – футбол. Вихідними на стадіоні в с. Пологи відбулося відкриття кубку Пологівського району з футболу. У грі зійшлися дві команди “Україна” (с. Пологи) та “Синьогір’я” (с. Григорівка).

 

Під час урочистого відкриття слово взяв голова ГС «Пологівська районна асоціація футболу» Віктор Бандуров. Він передав вітання від Запорізької обласної асоціації футболу та побажав гравцям удачі на футбольному полі. Також Віктор Володимирович вручив тренерам команд футбольні м’ячі.

Завітали на футбольне свято й очільник районної адміністрації Артур Крупський, голова районної ради Сергій Калашник, староста с. Пологи Марина Рубан, заступник Пологівського міського голови Сергій Колісник, голова Пологівської міської федерації футболу Микола Барабаш та його заступник Денис Чокнадій.

Не зважаючи на потужну зливу, що накрила футбольне поле на початку гри, пологівські футболісти без перерв провели 1,5 годинний матч. Обидні команди показали цікаву гру та за результатами перемогу одержала команда “Україна” (с. Пологи). Футбольний турнір завершився з рахунком 5:1.

 

54353645.jpg

568867.jpg

76557867.jpg

756978.jpg

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 137 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 21 тур Чемпіонату Області

Солонський Владислав (Бердянськ)

 

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Розклад матчів, U13

Дитячо Юнацький, U15

Розклад матчів, U15

Розклад, Дівочий чемпіонат

Дівочий чемпіонат 2021


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн