На стадіоні "Мотор" відбудеться матч Чемпіонату Запорізької області серед ветеранів між командами НП Мотор...
 
Відбувся черговий тур чемпіонату Запорізької області серед ветеранів
 
2002 год. Нынешнему тренеру сборной Дании Касперу Юлманду 30 лет, четырьмя годами ранее он завершил карьеру...
 
На сьогодні в активі збірної України виступи на чотирьох фінальних турнірах чемпіонатів світу та Європи. А...
 
У травні на Пологівщині, за ініціативи Запорізької обласної асоціації футболу та Пологівської міської...

ОЛЕКСАНДР ПЕТРАКОВ: «У НАШІЙ ГРУПІ КВАЛІФІКАЦІЇ ЄВРО-2022 ЛЕГКОГО ЖИТТЯ НЕ БУДЕ НІ В КОГО»

Головний тренер юнацької збірної України U-18 (футболісти не старші 2003 року народження) Олександр Петраков прокоментував результати жеребкування Євро-2022 для своєї команди, яка на момент старту турніру перейде до категорії U-19. 

9 грудня відбулося жеребкування кваліфікаційного раунду Євро-2022 (U-19). За його підсумками збірна України, яка перебувала в першому кошику посіву, зустрінеться з командами Польщі, Фінляндії та Мальти.

Міні-турніри у групах відбудуться в період із 30 серпня по 7 вересня, із 4-го по 12 жовтня або з 8-го по 16 листопада 2021 року.

Володарі двох перших місць у квартетах та найкраща збірна серед тих, що посядуть треті місця за результатами матчів із першими та другими командами, приєднаються до Португалії в еліт-раунді кваліфікації.

— Олександре Васильовичу, як вам підсумки жеребкування?

— Підсумки як підсумки (посміхається). Ще, правда, невідомо, де ми будемо грати й чи будемо грати взагалі, з огляду на ситуацію з COVID-19. Країна-господар кваліфікаційного раунду й дати проведення змагань стануть відомі найближчим часом за підсумками відеоконференції представників наших асоціацій. Я, принаймні, хотів би зіграти в листопаді, а щодо місця проведення змагань — хотілося б, щоб ним була Польща.

— Що можете сказати про суперників?

— Польща — дуже пристойна команда. Багато її гравців виступає в Німеччині, є представники й італійського чемпіонату, тому з поляками буде непросто. У мене є відеозапис їхнього матчу проти збірної Бельгії. Фінляндія останніми роками тільки прогресує. У цій країні з населенням в 5,5 млн є 86 критих футбольних манежів. А з Мальтою ми зустрічалися вже не раз. На перший погляд, вона є аутсайдером, але брак майстерності мальтійці компенсують повною самовіддачею й гарною фізичною готовністю. У нашій групі кваліфікації легкого життя не буде ні в кого.

— Чи є у вас попередній план щодо того, коли в новому році збереться команда?

— На даний момент немає ніякого плану, і це не дивно в нинішній ситуації. Така проблема в усіх. Із хлопцями ми не бачилися майже рік. Останнього разу збір нашої команди відбувався в лютому 2020-го.

— Днями всі тренери юнацьких і молодіжної збірної України продовжили контракти з УАФ. Декого здивувала відсутність у списку вашого прізвища...

— Тут нічого дивного. Мою трирічну угоду з Українською асоціацією футболу було підписано рік тому після чемпіонату світу U-20, тому в мене ще два роки чинного контракту. 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 99 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

NO ITEMS

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 13 тур:

Алексєєв Костянтин (Ольвія)

 

Призначення арбітрів

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн