Професійно та гідно розвиватимуть футбол на Пологівщині

Вчора у Пологах відбулася визначна подія для любителів футболу: утворили громадську спілку «Пологівська районна асоціація футболу», скорочено ГС «ПРАФ».

 

 

Пройшли перші установчі збори, почесний гість, голова Запорізької обласної організації футболу  Віктор Межейко зазначив, що це вже друга районна асоціація з футболу в області, перша була створена у Мелітополі.

 

Саме на Пологівську організацію великі сподівання і надії. Бо в Пологах футбол дуже популярний вид спорту, є команди ветеранів, юнаків, дорослих, незабаром почне грати дівоча команда. У Пологах – потужний потенціал. Два футбольних поля, зі штучною та натуральною травою. Не кожен район може таким похвалитися.

Пологівські футбольні команди постійно беруть участь у різноманітних змаганнях та часто посідають перші та призові місця. Зараз на часі розвиток спорту, а зокрема футболу в Пологівському районі, куди входить 15 територіальних громад.  Тому питання створення такої організації назрівало вже давно.

В якості засновників ПРАФ дві організації – Запорізька обласна асоціація футболу та Пологівська міська федерація футболу.

 

На цьому засіданні обрали голову ГС «Пологівська районна асоціація футболу» Віктора Бандурова. Його кандидатуру підтримали одноголосно. Саме  Віктор Володимирович вже кілька років опікується футболом на Пологівщині. Завдяки його підтримці наші команди прославляють Пологівський район не лише в області, а і за її  межами. Присутні зазначали, що саме Віктор Бандуров знається на організаційних, комунікаційних та фінансових питаннях розвитку футболу в районі.

Першим заступником голови став Сергій Калашник, який теж знається на футболі та є учасником різних змагань.

Заступниками голови ГС стали представники з Більмака, Токмака та Оріхова.

Наприкінці зборів виступив Віктор Бандуров та зазначив, що докладе максимум зусиль для розвитку футболу в нашому районі. До благородної справи будуть долучатися не лише представники влади, а і місцеві бізнесмени. Віктор Володимирович висловив сподівання, що незабаром до асоціації футболу  долучаться і представники Гуляйполя та Розівки. У планах в цьому році провести першість району, де братимуть участь 7-8 футбольних команд з різних громад.

Вітаємо Віктора Бандурова з обранням на посаду голови ГС "Пологівська районна асоціація футболу"

 

За метаріалами - https://polvisti.com/2021/05/prafesiyno-ta-hidno-rozvyvatymut-futbol-na-polohivshchyni/?fbclid=IwAR0gsuYSieybZibsewo_0EcfTYq9kenBKUR896xwVibhIF2GH6GnqjxNOUo

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 141 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 11 тур:

Лавриненко Максим (Агроком 1990) 

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15

Розклад матчів, U13

Розклад матчів, U15

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн