Фото Дмитра Смолієнка Підопічним Руслана Ротаня на «Славутич-Арені» вдалося засмутити суперника тільки...
 
Сьогодні у Львові на «Арені Львів» відбудеться поєдинок відбору ЧС-2022 у групі D, в якому збірна...
 
Підопічні Руслана Ротаня продовжують боротьбу у відбірному турнірі Євро-2023 (U-21)⠀18:00
 
 12 жовтня на стадіоні «Славутич-Арена» в Запоріжжі відбудеться матч відбору ЧЄ-2023 (U-21) між молодіжними...
 
Фото Володимира Раснера Підопічні Руслана Ротаня розпочали підготовку до чергового відбірного поєдинку...
 
Фото Павла Кубанова У другому матчі з фінською збірною в поточному циклі синьо-жовті здобули першу...
 
Рішення про введення додаткових обмежень прийняла міська комісія ТЕБ та НС.

РУСЛАН РОТАНЬ НАЗВАВ СКЛАД МОЛОДІЖНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА МАТЧІ ПРОТИ РУМУНІЇ ТА ПІВНІЧНОЇ ІРЛАНДІЇ

До списку головного тренера молодіжної збірної України Руслана Ротаня ввійшли 24 футболісти.

5 жовтня в молодіжної збірної України розпочнеться збір, під час якого синьо-жовті зіграють два поєдинки відбірного турніру Євро-2021 (U-21) — проти Румунії (9 жовтня в Києві) та Північної Ірландії (13 жовтня в Баллімені). Для підготовки до цих ігор головний тренер української команди Руслан Ротань запросив 24-х виконавців.

Воротарі: Дмитро Різник («Ворскла» Полтава), Руслан Нещерет («Динамо» Київ), Анатолій Трубін («Шахтар» Донецьк).

Захисники: Олександр Сирота, Роман Вантух, Ілля Забарний (усі — «Динамо» Київ), Віктор Корнієнко («Шахтар» Донецьк), Юхим Конопля («Десна» Чернігів), Владислав Дубінчак («Дніпро-1» Дніпро), Владислав Бабогло («Олександрія»).

Півзахисники: Георгій Цітаішвілі, Богдан Лєднєв, Володимир Бражко (усі — «Динамо» Київ), Сергій Булеца, Олександр Назаренко, Арсеній Батагов (усі — «Дніпро-1» Дніпро), Георгій Судаков («Шахтар» Донецьк), Максим Луньов («Зоря» Луганськ), Максим Чех, Олексій Кащук, Артем Бондаренко, Дмитро Топалов (усі — «Маріуполь»).

Нападники: Данило Сікан («Маріуполь»), Ілля Шевцов («Десна» Чернігів).

Кваліфікаційний турнір Євро-2021 (U-21). Група 8

Турнірна таблиця

 

І

В

Н

П

М

О

1.  Данія

7

6

1

0

15—6

19

2.  Румунія

7

5

1

1

17—4

16

3.  Україна

6

2

1

3

9—9

7

4.  Фінляндія

7

2

1

4

9—11

7

5.  Північна Ірландія

7

1

3

3

4—7

6

6.  Мальта

6

0

1

5

1—18

1

09.10.2020

Україна — Румунія

13.10.2020

Північна Ірландія — Україна

13.11.2020

Мальта — Україна

17.11.2020

Україна — Північна Ірландія    

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 167 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 21 тур Чемпіонату Області

Солонський Владислав (Бердянськ)

 

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Розклад матчів, U13

Дитячо Юнацький, U15

Розклад матчів, U15

Розклад, Дівочий чемпіонат

Дівочий чемпіонат 2021


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн