ТОВАРИСЬКА ГРА УКРАЇНА — ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: УСЕ НАЙЦІКАВІШЕ В ДЕНЬ МАТЧУ (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Графіка ФІФА

У рейтингу ФІФА, який було опубліковано 27 травня, наш сьогоднішній суперник, команда Північної Ірландії, посідає 48-е місце.

Фото прес-служби УАФ

На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу було вирішено, що збірна України проведе зустріч у синьому комплекті форми. Північна Ірландія зіграє в білому.

Національна збірна України прибула з Харкова до Дніпра. Переліт зайняв трохи більше 30-ти хвилин. Команда на кілька годин зупиниться в готелі «Аксельхоф», після чого вирушить на «Дніпро-Арену», де й відбудеться матч із Північною Ірландією.

Фото Павла Кубанова

Заявка збірної України на матч із Північною Ірландією (за номерами)

1. Георгій Бущан, 2. Денис Попов, 3. Георгій Судаков, 4. Сергій Кривцов, 5. Сергій Сидорчук, 6. Тарас Степаненко, 7. Андрій Ярмоленко, 8. Руслан Маліновський, 9. Роман Яремчук, 10. Микола Шапаренко, 11. Марлос, 12. Андрій Пятов, 13. Ілля Забарний, 14. Євген Макаренко, 15. Артем Довбик, 16. Віталій Миколенко, 17. Богдан Лєднєв, 18. Роман Безус, 19. Артем Бєсєдін, 20. Олександр Зубков, 21. Олександр Караваєв, 22. Микола Матвієнко, 23. Анатолій Трубін.

Із футболістів, які ввійшли до офіційної заявки збірної України на Євро-2020, до заявки на матч із британцями не потрапили Віктор Циганков, Едуард Соболь, Олександр Тимчик та Олександр Зінченко. Натомість на гру з Північною Ірландією заявили Богдана Лєднєва.

 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 183 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 18 тур Чемпіонату Області

Розум Денис (Ольвия), Горовой Герман (Ольвия)

 

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн