Сьогодні святкує свій день народження член Виконкому ЗОАФ Іщенко Владислав Федорович!
 
У Запоріжжі проведено навчання волонтерів соціального проєкту УАФ «Відкриті уроки футболу», що допомагає...
 
    У неділю, 16 травня 2021 року, на стадіоні "Торпедо", м. Запоріжжя, відбудеться матч пам'яті Валерія...
 
Фото uefa.com Після матчів завершального, 26-го туру УПЛ визначилися всі представники України в...
 
Фото uefa.com До старту фінального турніру чемпіонату Європи-2020, який через пандемію коронавірусу було...

U-17: ЮНАЦЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ ОТРИМАЛА СУПЕРНИКІВ У КВАЛІФІКАЦІЇ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ 2021 РОКУ

Склад груп кваліфікаційного раунду Євро-2021 (U-17)

Група 1: Боснія і Герцеговина, Хорватія, Болгарія, Ліхтенштейн. 

Група 2: Італія, Словенія, Румунія, Албанія.

Група 3: Ірландія, Словаччина, Північна Ірландія, Естонія.

Група 4: Бельгія, Україна, Грузія, Литва.

Група 5: Туреччина, Росія, Фарерські о-ви, Гібралтар.

Група 6: Португалія, Чехія, Чорногорія, Косово.

Група 7: Швеція, Ізраїль, Фінляндія, Казахстан.

Група 8: Англія, Греція, Азербайджан, Сан-Марино.

Група 9: Австрія, Норвегія, Ісландія, Молдова.

Група 10: Угорщина, Швейцарія, Білорусь, Люксембург.

Група 11: Німеччина, Польща, Північна Македонія, Мальта.

Група 12: Сербія, Данія, Латвія, Вірменія.

Група 13: Франція, Шотландія, Уельс, Андорра. 

Збірна Кіпру як господар Євро автоматично потрапила до фіналу. Збірні Нідерландів та Іспанії як найвищі за рейтингом отримали прямі путівки до еліт-раунду відбору, який відбудеться навесні 2021 року.

За підсумками кваліфікаційного раунду до еліт-раунду вийдуть по дві кращі команди з кожної групи та чотири кращі збірні із числа тих, що посядуть треті місця (вони визначаться за результатами матчів із двома першими командами).

Після еліт-раунду 15 кращих збірних приєднаються до Кіпру у фінальному турнірі Євро, що відбудеться в травні 2021 року.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 141 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

6 тур пропускають:

Стеблинський Микола (ФК Енергодар)

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15

Розклад матчів, U13

Розклад матчів, U15

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн