На стадіоні "Мотор" відбудеться матч Чемпіонату Запорізької області серед ветеранів між командами НП Мотор...
 
Відбувся черговий тур чемпіонату Запорізької області серед ветеранів
 
2002 год. Нынешнему тренеру сборной Дании Касперу Юлманду 30 лет, четырьмя годами ранее он завершил карьеру...
 
На сьогодні в активі збірної України виступи на чотирьох фінальних турнірах чемпіонатів світу та Європи. А...
 
У травні на Пологівщині, за ініціативи Запорізької обласної асоціації футболу та Пологівської міської...

U-21: РУСЛАН РОТАНЬ НАЗВАВ СКЛАД МОЛОДІЖНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА ДВА ОСТАННІ МАТЧІ КВАЛІФІКАЦІЇ ЄВРО-2021

До списку головного тренера молодіжної збірної України Руслана Ротаня потрапили 24 виконавці.

8 листопада в молодіжної збірної України розпочнеться збір, під час якого вона зіграє два заключні поєдинки відбірного турніру Євро-2021 (U-21) — проти Мальти (13 листопада на острові в містечку Та-Калі) та Північної Ірландії (17 листопада в Ковалівці). Головний тренер команди Руслан Ротань зупинив свій вибір на 24-х виконавцях.

Склад молодіжної збірної України

Воротарі: Анатолій Трубін («Шахтар» Донецьк), Дмитро Різник («Ворскла» Полтава), Руслан Нещерет («Динамо» Київ).

Захисники: Олександр Сирота, Костянтин Вівчаренко (обидва — «Динамо» Київ), Владислав Дубінчак («Дніпро-1» Дніпро), Назарій Муравський («Маріуполь»), Владислав Бабогло, Роман Вантух (обидва — «Олександрія»), Богдан Мілованов («Спортинг», Іспанія).

Півзахисники: Георгій Цітаішвілі, Ярослав Надольський, Богдан Білошевський (усі — «Динамо» Київ), Сергій Булеца, Олександр Назаренко, Арсеній Батагов (усі — «Дніпро-1» Дніпро), Георгій Судаков («Шахтар» Донецьк), Максим Луньов («Зоря» Луганськ), Артем Бондаренко, Дмитро Топалов  (обидва — «Маріуполь»), Даніїл Сємілєт («Ворскла» Полтава).

Нападники: Ілля Шевцов («Десна» Чернігів), Данило Сікан («Маріуполь»), Микола Кухаревич («Рух» Львів).

Кваліфікаційний турнір Євро-2021 (U-21). Група 8

Турнірна таблиця

 

І

В

Н

П

М

О

1. Данія

9

8

1

0

20—8

25

2. Румунія

9

6

1

2

21—6

19

3. Україна

8

3

1

4

10—10

10

4. Фінляндія

9

3

1

5

13—15

10

5. Північна Ірландія

9

2

3

4

7—10

9

6. Мальта

8

0

1

7

3—25

1

13.11.2020

Мальта — Україна

17.11.2020

Україна — Північна Ірландія

Румунія — Данія

Мальта — Фінляндія

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 144 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

NO ITEMS

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 13 тур:

Алексєєв Костянтин (Ольвія)

 

Призначення арбітрів

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн