У Роздолі вчетверте стартували «Відкриті уроки футболу»

5464554

СЬОГОДНІ ПОГОДА НАДВОРІ ЗМІНЮВАЛАСЬ ЩОХВИЛИНИ: ТО ВИГЛЯДАЛО СОНЕЧКО, ТО ХМАРИЛОСЬ, АЛЕ УЧАСНИКАМ ФЕСТИВАЛЮ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ», ЩО ВІДБУВСЯ У РОЗДОЛЬСЬКІЙ ТГ, НЕ ЗВАЖАЮЧИ НІ НА ЩО БУЛО ТЕПЛО, РАДІСНО, ВЕСЕЛО І ЦІКАВО!

Організатором заходу є Українська асоціація футболу спільно з Європейським Союзом, проходить він за підтримки Запорізької обласної асоціації футболу та ФГ «Таврія-Скіф». Цього року у фестивалі беруть участь 6 команд, кожна з яких складається із 8 учасників:
  1. КЗ «Роздольський ліцей»;
  2. Новогорівський опорний заклад середньої освіти;
  3. КЗ «Високівська загальноосвітня школа I-III ступенів»;
  4. Таврійський навчально-виховний комплекс;
  5. КЗ «Любимівська ЗОШ I-III ступенів»
  6. Коханівський навчально-виховний комплекс.
На майданчику психолога із дітьми займається Тетяна Михайлишина; на майданчику поліцейського – Наталія Шишкова; майданчик здорового способу життя закріплений за Ольгою Ратушняк; Ольга Константинова працює на майданчику футбол – техніка: прийом-передача; Наталія Буркот відпрацьовує удари та ігри на точність; Юрій Тарновський та Володимир Кирчак проводять ігри на розвиток; Олексій Рикуненко відточує футбольну техніку. Команді тренерів допомагає команда волонтерів.
Привітати учасників фестивалю сьогодні завітали почесні гості: Олег Каліман – господар поля, заступник голови Запорізької обласної асоціації футболу, Сергій Передерій – голова Михайлівської районної федерації футболу, координатори проєкту в Запорізькій області – Людмила Падалка.
Після привітань гостей, учениці 9 класу КЗ «Роздольський ліцей» запросили всіх до запального флешмобу. Далі команди розбіглись працювати у квадратах.
 
4364565
 
 
45656756
 
756756867
 

Тренери, волонтери, а, найголовніше, діти залишились у захваті від цього 4-денного марафону. Кожен, до кого ми б не підходили та у кого не запитували, не стримував позитивних емоцій та справжнього задоволення. Це і не дивно, адже цього року (власне, як і минулі) "Відкриті уроки футболу" пройшли на високому рівні, на чудовому стадіоні, із гарною організацією!

«Відкриті уроки футболу» – це захід, який згуртовує дорослих і малих, який дарує дитячі посмішки та справжнє задоволення від проробленої роботи. Це свято, яке стимулює кожного до здорового способу життя та активного відпочинку. Це свято щирих емоцій, спорту та дружби!

677867798

 

 

678667

4565456

 

 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 191 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 18 тур Чемпіонату Області

Розум Денис (Ольвия), Горовой Герман (Ольвия)

 

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн