У Воскресенській громаді відкрили новий спортивний майданчик

DSC_0216.jpg

Сьогодні, 14 вересня, для жителів Воскресенської сільської ради Пологівського району відкрили новий спортивний майданчик в рамках заходів до Дня села та 78-ої річниці визволення села від нацистських окупантів.

Футбольне поле було побудоване за кошти залишку освітньої субвенції та за підтримки Запорізької обласної асоціації футболу. Встановлений також тренажерний майданчик для занять фізичною культурою і спортом.

Головною метою даного проекту було привернути увагу молоді та жителів громади до активного способу життя і змістовного дозвілля. Створення умов для занять спортом дозволить виховувати здорову націю. Завдяки спільним зусиллям влади й громади, молодь села у вільний час віддаватиме перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.

Голова ЗОАФ Віктор Межейко вручив подяки за розбудову футбольної інфраструктури Голові Воскресенської селищної ради Зубенко Сергій Івановичу та директору Воскресенського навчально-виховного комплексу Лазаренко Олександру Сергійовичу та подарував юним футболістам мячі.

DSC 0188

DSC 0186

DSC 0198

 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 162 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 17 тур Чемпіонату Області

Дискваліфікацій немає

 

Чем-нат серед ветеранів 40+

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн