ВОЛОНТЕРИ ПРОЄКТУ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ» ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ В ЗАПОРІЖЖІ

У Запоріжжі проведено навчання волонтерів соціального проєкту УАФ «Відкриті уроки футболу», що допомагає дітям-переселенцям із Донбасу та Криму, за підтримки Європейського Союзу.

Фото УАФ

Участь у трьох семінарах, організованих із дотриманням карантинних обмежень, узяли волонтери проєкту, а це — вчителі, тренери, шкільні психологи та поліцейські ювенальної превенції, які згодом гуртуватимуть дітей під час «Відкритих уроків футболу», навчатимуть їх правилам поведінки в житті в цілому та на стадіонах зокрема.

«Семінарами в рамках проєкту «Відкриті уроки футболу» ми фактично створюємо в регіонах України мережу волонтерів масового футболу. Учителі фізичної культури, дитячі тренери, шкільні психологи та поліцейські ювенальної превенції після проходження навчання підготують на місцях своїх помічників — молодіжних лідерів, які є майбутніми волонтерами проєкту», — зазначив перший віце-президент УАФ Анатолій Демяненко.

На семінарах було проведено багато практичних занять на футбольному полі, під час яких волонтери моделювали різноманітні ігри для дітей — на техніку рухів, на розвиток різних якостей, зокрема координації, ритму, на взаємодію й спілкування, веселі ігри. Окремі заняття було присвячено майданчикам здорового способу життя, психолога, поліцейського. Зважаючи на пандемію коронавірусу, під час семінарів велику увагу було зосереджено на тому, щоб навчити волонтерів проводити активності проєкту у форматі, адаптованому до всіх санітарних та протиепідемічних норм.

Нагадуємо, що проєкт «Відкриті уроки футболу» (Open Fun Football Schools) здійснюється в рамках діяльності зі співпраці між громадянським суспільством і громадським сектором задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні, що фінансується Європейським Союзом. Основними виконавцями в реалізації проєкту виступають Асоціація крос-культурних проєктів (Данія), Українська асоціація футболу, Всеукраїнська фундація «Захист прав дітей», Street Football World (Німеччина) в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією України.

Проєкт використовує футбол як інструмент для розробки і впровадження освітніх та інформаційних кампаній із метою врегулювання мирних питань, соціальної інтеграції та захисту дітей.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 175 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 18 тур Чемпіонату Області

Розум Денис (Ольвия), Горовой Герман (Ольвия)

 

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн