ЄВРО-2020. ЗБІРНА УКРАЇНИ ПРОВЕЛА ПЕРШЕ ТРЕНУВАННЯ В РУМУНІЇ

Перший повноцінний день на Євро національна команда України розпочала звично, зі сніданку.

Дещо незвичною можна назвати ранкову прес-конференцію головного тренера Андрія Шевченка та капітана команди Андрія Пятова — об 11.30 зустріч із мас-медіа відбувається не так часто у збірній команді, однак під час фінального турніру стануть традиційними саме передобідні брифінги, що зумовлено специфікою графіку синьо-жовтих.

Після повернення до готелю у збірної було теоретичне заняття — розпочалася підготовка до першого матчу на турнірі. А вже ввечері команда виїхала на своє перше тренування на стадіоні «Волунтарі», що є офіційною тренувальною базою синьо-жовтих на Євро.

Після дня переїзду заняття мало втягувальний характер. Також тренерський штаб уже починає підлаштовувати підготовку під конкретного опонента, матчем з яким українці відкриють свій виступ на турнірі.

За тренуванням з-за огорожі спостерігав колишній київський динамівець Флорін Чернат, який нині є спортивним директором клубу «Волунтарі» й особисто контролював процес підготовки газону для роботи збірної України. Поле — без перебільшення, в ідеальному стані. Головний тренер Андрій Шевченко та один із його асистентів Олександр Шовковський перед початком тренування, витримуючи соціальну дистанцію, подякували з поля колишньому одноклубнику за підтримку та якісну галявину.

Завтра в національної команди — два тренування. Після ранкового два гравці збірної — Тарас Степаненко та Віталій Миколенко — зустрінуться з представниками ЗМІ в Українському медіа-центрі (початок прес-конференції — о 12.20).

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 218 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 18 тур Чемпіонату Області

Розум Денис (Ольвия), Горовой Герман (Ольвия)

 

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн