На стадіоні "Мотор" відбудеться матч Чемпіонату Запорізької області серед ветеранів між командами НП Мотор...
 
Відбувся черговий тур чемпіонату Запорізької області серед ветеранів
 
2002 год. Нынешнему тренеру сборной Дании Касперу Юлманду 30 лет, четырьмя годами ранее он завершил карьеру...
 
На сьогодні в активі збірної України виступи на чотирьох фінальних турнірах чемпіонатів світу та Європи. А...
 
У травні на Пологівщині, за ініціативи Запорізької обласної асоціації футболу та Пологівської міської...

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ПІДХОПИЛА ЕСТАФЕТУ ВЕРЕСНЕВИХ ЗАХОДІВ ПРОЄКТУ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»

«Відкриті уроки футболу» є доступними для всіх та націлені не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри у футбол незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя.

Усі вересневі заходи в Запорізькій області проходили в новому форматі, адаптованому до всіх санітарних та протиепідемічних норм.

У селі Роздол Михайлівського району фестиваль згуртував учнів Новогорівської й Високівської шкіл, Таврійського, Коханівського НВК та Роздольського ліцею.

Урочисте відкриття фестивалю відбулося за участі національного координатора проєкту Євгенія Столітенка, координаторки проєкту в Запорізькій області Людмили Падалки, заступників голови Запорізької обласної асоціації футболу Олега та Сергія Каліманів, голови Роздольської сільської ради Валентини Копєйченко. Фестиваль було організовано за підтримки ФГ «Таврія-Скіф».

Після енергійного флешмобу кожна команда, що складалася з восьми учасників, повинна була пройти шість квадратів: «Майданчик психолога», «Здоровий спосіб життя», «Ігри на розвиток загальних та спеціальних навиків», «Веселі ігри», «Футбольні ігри» та «Футбольна техніка». У кожному квадраті з дітьми працювала команда тренерів у складі Ольги Константинової, Юрія Тарновського, Олексія Рикуненка, Володимира Кирчака, Тетяни Михайлишиної та Ольги Ратушняк разом із волонтерами.

Після цього естафету підхопило Запоріжжя, в якому на стадіоні «Титан» (директор — волонтер проєкту Олег Сірик) фестиваль об’єднав учнів міських шкіл №№ 4, 24, 33, 75 та гімназій №№ 46, 107).

Відкрили фестиваль національний координатор проєкту Євгеній Столітенко та заступник голови Запорізької обласної асоціації футболу Петро Гончарук.

Великий інтерес у дітей під час церемонії відкриття викликали виступи запорізького колективу сучасного танцю Emotion та футбольного фристайлера із Запоріжжя Ігоря Півня.

Завершилася естафета фестивалів в Запорізькій області в місті Оріхів. Юними учасниками свята стали учні Оріхівського НВК № 2 ім. В. А. Лазаряна, філії № 5 школи «Сузір’я», Преображенського НВК «Основа».

Із привітанням до дітей звернулися голова Оріхівської районної асоціації футболу, депутат Оріхівської міської ради Роман Вискребенцев та координатор проєкту Євгеній Столітенко.

Волонтери кожної з громад, що взяли участь у заходах «Відкритих уроків футболу» в Запорізькій області, наголосили на тому, що проєкт залучає дітей до футболу та здорового способу життя, створює святковий настрій, вчить дітей спілкуватися між собою.

Традиційно всі діти — учасники фестивалів отримали солодкі подарунки та сертифікати, а школи-учасниці — необхідний спортивний інвентар від Української асоціації футболу.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 116 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

NO ITEMS

Дискваліфікації

Дискваліфікації на 13 тур:

Алексєєв Костянтин (Ольвія)

 

Призначення арбітрів

Чем-нат серед ветеранів 40+

Роз - ад та рез - ти, Ветерани 40+

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн