"Аякс", "Дізеліст", ДЮСШ грали в Маріуполі (+видео)

a7e340b70d36fc37c9ad5d2db6a51864Спортивний сезон для команд Запорізької області успішно триває.
На протязі двох тижнів в спортивному комплексі «Іллічівець» (м. Маріуполь) відбулися дитячо-юнацькі турніри з футболу пам’яті почесного президента ФК «Іллічівець», Героя України Володимира Семеновича Бойка. Змагання були організовані для команд юнаків 2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н.
Перший турнір серед юнаків 2004-2005 р.н. відбувся з 9 по 13 лютого 2017 року. В турнірі прийняли участь 8 команд, які були розбиті на дві підгрупи:
група А
ФК «Аякс» (м. Запоріжжя)
«Азовсталь»-2004» (м. Маріуполь)
ФК «Іллічівець-2005» (м. Маріуполь)
«Дизеліст» ( м.Токмак)
 група Б
ФК «Іллічівець-2004» (м. Маріуполь)
ДЮСШ (м.Бердянськ)
«Азовсталь»-2005» (м. Маріуполь)
«Зірка» (м. Кропивницький).
З 9 по 11 січня відбулися матчі групового етапу, а 12-13 січня відбувся фінальний етап змагань. Переможцем стала команда ФК «Іллічівець-2004» (м. Маріуполь), друге місце посіла команда «Зірка» (м. Кропивницький), третє – команда «Аякс» ( м. Запоріжжя) і четвертою стала місцева команда ФК «Іллічівець-2005» (м. Маріуполь).
Також 14 січня стартував юнацький турнір з футболу серед команд молодшої вікової групи - 2006-2007 р.н. В цьому турнірі взяли участь 12 команд, які були розбиті на 3 групи. В турнірі прийняли команди, передусім, Донецького регіону, а у фіналі зустрілися команди футбольної школи ФК «Іллічівець». Переможцем стала команда ФК «Іллічівець-2006», яка обіграла своїх молодших одноклубників, команду «Іллічівець-2007», третє місце посіла команда «Азовсталь-2006», яка обіграла команду ДЮСШ (м. Первомайськ). Бердянська ДЮСШ була представлена ​​кількома складами. Найкращого результату в цьому турнірі домоглася команда ДЮСШ 2006 року народження. Вихованці Едуарда Бондаренко провели п'ять поєдинків. У груповому турнірі бердянці перемогли суперників з маріупольських команд «Факел» 2:1 і «Портовик» 4:2, але поразка від «Іллічівця» 0:2 позбавила змоги бердянців вийти у фінальний турнір. У другому етапі змагань вихованці ДЮСШ перемогли команди «Азовсталь» 8:1 і «Портовик» 5:1, завершивши турнір на п'ятому місці. Ще одна бердянська команда «ДЮСШ 2007« завершила змагання на десятому місці.
Змагання отримали високу оцінку керівництва ФФУ, як з точки зору організації так і за рівнем змагальної складової.
«Федерація футболу України високо цінує той вклад у розвиток дитячо-юнацького футболу, який робив почесний президент ФК «Іллічівець», Герой України В.С.Бойко. Рівень інфраструктури, який залишив після своєї діяльності Володимир Семенович заслуговує на найвищу оцінку. Повага до цієї людини в серцях не тільки мешканців Маріуполя, а й у всіх без винятку фахівців футболу має глибинне коріння. ФФУ й надалі буде сприяти розвитку та популяризації дитячо-юнацького футболу у місті Маріуполь», – зазначив у своєму виступі перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко.

за матеріалами сайтів ФФУ і "Pro.berdyansk.biz"

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 170 гостей онлайн

Результати матчів


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн