Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

НШФА – перші!

47024101_10217415544890816_1821304216426119168_n.jpg 

28 листопада 2018 року в житті футболу Запорізького краю відбулась непересічна подія. Увечері, на ігровий майданчик спортивного комплексу Запорізького національного університету вийшли команди, складені виключно з футбольних арбітрів. У рефері вже стало традицією проводити змагання серед суддів наприкінці року. З 2018 року турнір вирішено проводити пам'ять футбольного арбітра, спостерігача арбітражу Макаренка Сергія Віталійовича.

Конференция ЗОФФ 2018

dsc 0010

24 ноября в конфренц-зале стадиона "Славутич Арена" прошла первая очередная Конференция Запорожской областной федерации футбола. Главной темой конференции было подведение итогов года.

Чемпионат области. 3 ноября

 

Судьи заставкаНазначения арбитров на матчи чемпионата области. Рапорта арбитра инспектора находятся в разделе "Официально"

Назначения. Чемпионат

 

Набір слухачів на курси для отримання С-диплому

main 1175Запорізька обласна федерація футболу оголошує набір слухачів на курси підвищення кваліфікації тренерів з футболу за програмою «С» диплому Федерації футболу України.

Вітання від Володимира Бандурова

До Вашої уваги передаємо вітання від народного депутата України Бандурова Володимира Володимировича.

Итоги чемпионата области 2018

results

 

9 листопада було проведено чергове засідання виконкому ЗОФФ, в якому одним з питань було затвердження результатів Чемпіонату Запорізької області з футболу серед команд вищої і першої ліг.

Вітаємо колегу з переобранням на посаді

lobanov 26 жовтня 2018 року, відбулась V звітно-виборна конференція Запорізького обласного відділення НОК України.

На конференції розглядалась низка питань серед я ких було і питання про вибори голови Запорізького відділення НОК України.

З гордістю повідомляємо, що на дану посаду було переобрано нашого колегу, члена Виконкому ЗОФФ, Володимира Євгеновича Лобанова. Він виконуватиме свої обов'язки до 2022 року. Вітаємо та бажаємо невичерпного натхення та нових досягнень!

Чемпионат области. 27-28 октября

 

Судьи заставкаНазначения арбитров на матчи чемпионата областиРапорта арбитра инспектора находятся в разделе "Официально"

Назначения. Чемпионат

 

Еще статьи...

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 54 гостей онлайн

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн