Через рік місто Пологи зможе мати сучасне футбольне поле!(+відео)

стадіон пологиПодібні проекти роками раніше були реалізовані у місті Бердянськ, Мелітополь, тепер і Пологи зможуть стати ще однією точкою на карті області, де облаштують справжнє футбольне поле.

Вже другий тиждень на стадіоні «Локомотив» у Пологах тривають ремонтні роботи. Ще від початку 2017-го року міською радою до Фонду регіонального розвитку України було подано два проекти з реконструкції футбольного поля і роздягальні. Документи затвердили. На реалізацію двох проектів, на умовах співфінансування, з державного і місцевого бюджету виділили більше 4-х млн грн. Розмір Пологівського футбольного поля — 101 на 65 м. Тут вже зняли верхній шар ґрунту — близько 60 см. Паралельно тривають роботи і з реконструкції роздягальні. Вже видніється каркас будівлі. За планом буде дві роздягальні, туалет, кімната для відпочинку спортсменів. Після того, як підготовчі роботи на полі будуть завершені, необхідно буде вкласти новий газон. Пологівські чиновники розраховують на підтримку Фонду регіонального розвитку ще одного місцевого проекту.

за матеріалами ТВ-5

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 120 гостей онлайн

Результати матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн