ДЕЛЕГАТИ ТА ОФІЦЕРИ БЕЗПЕКИ УАФ ПРОЙШЛИ АТЕСТАЦІЮ НА СЕЗОН-2020/2021

У понеділок, 17 серпня, у Будинку футболу відбувся семінар для делегатів та офіцерів безпеки Української асоціації футболу сезону-2020/2021.

Офіційних осіб матчів на початку заходу привітав перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко, який побажав здоров’я присутнім, зважаючи на динаміку поширення епідемії COVID-19, і висловив сподівання, що сезон-2020/2021 в Україні розпочнеться й завершиться виключно за спортивним принципом.

«Усі знають, якою складною була ситуація із завершенням сезону в чемпіонатах Прем’єр-ліги та першої ліги. Низка ігор була під питаннями, адже деякі команди просто не могли грати через захворювання гравців, тренерів та персоналу на COVID-19.

Розуміємо, що непростим у плані організації та проведення буде й наступний сезон. Ми чекаємо на повернення вболівальників на стадіони. Плануємо отримати дозвіл від державних органів на присутність 25% прихильників футболу від кількості місць на вітчизняних аренах залежно від санітарно-епідеміологічної ситуації в кожному з регіонів.

Звертаюся до вас як до керівних офіційних осіб матчів: дотримання вимог медичного протоколу УАФ усіма учасниками футбольного дійства є критично важливим, аби епідемія коронавірусу не завадила поверненню на стадіони повноцінного футбольного свята та справжніх емоцій пристрасті та спортивної боротьби», — мовив до учасників семінару Вадим Костюченко.

Важливий передсезонний захід у Будинку футболу складався із двох частин.

До обіду було розглянуто питання змін та доповнень до Регламенту УПЛ сезону-2020/2021 із зауваженнями й пропозиціями до офіційних осіб матчу, що стосувалися поєдинків уже минулого сезону, змін та доповнень у Правилах гри IFAB із сезону-2020/2021, взаємодії з Національною поліцією України щодо забезпечення громадського порядку та громадської безпеки до, під час та після проведення футбольних матчів.

Окремо делегати та офіцери безпеки УАФ заслухали інформацію про контроль за дотриманням медичного протоколу УАФ та вимог Міністерства охорони здоров’я України щодо проведення матчів прийдешньої футбольної кампанії.

Після теоретичної частини учасники семінару пройшли процедуру атестації на сезон-2020/2021.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Дискваліфікації

2 тур пропускають:

Чухрай Артем (Агро Ком 1990)

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 123 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн