Фінальний акорд і.. запрошуємо на старт!

s41924144Чемпіонат області з футзалу серед юнацьких команд по трьом віковим групам, під гаслом «Граємо за Україну разом!» завершився фіналом у м. Енергодарі серед учасників U-11.

У відбіркових змаганнях в цій віковій категорії прийняли участь 26 колективів. У фіналі виборювали нагороди команди: «Темп» Енергодар, ДЮФК «Веселе», ДЮСШ «Олімпієць» Приморськ, ДЮСШ Пологи, «Шторм» Запоріжжя, «Дизеліст» Токмак та два представника міста Мелітополя «Аріс» і «Спартак».
За третє місце, у двобою між командами «Дизедіст» - ДЮСШ Пологи, з рахунком 4-1 перемогли юнаки з міста Томака (тренер Артем Алексєєв). У вирішальному матчі за титул чемпіона зустрілися мелітопольський «Аріс» (тренер Андрій Ємельянов) та місцевий «Темп» (тренер Ігор Черненко). З рахунком 5-1 перемогу в чемпіонаті виборола команда «Темп».
Кращими гравцями в командах призерів були визначені: Чумак Дмитро («Темп»), Биков Назар («Аріс»), Менжелєєв Єгор («Дизеліст»), які отримали грамоти управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації. Приз кращого гравця турніру директор КЗ «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради Олег Рибченко вручив гравцю команди «Темп» Єгору Каширіну, який у вирішальному матчі забив чотири м'ячі.
У підсумку по трьом віковим групам з 3 січня по 7 квітня 2018 року у чемпіонаті області прийняло участь 76 команд - це понад 1100 юних спортсменів. Тільки один колектив - ДЮСШ Пологи (директор Віктор Кулініч), брав участь у всіх трьох фіналах, де став переможцем серед юнаків U-15. Чемпіонами області U-13 були вихованці тренера чернігівської ДЮСШ Віталія Перетятько.
КЗ «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради висловлює подяку керівникам спортивних споруд міст Токмака, Полог, Енергодара, Василівки, Мелітополя за надання залів для проведення змагань серед дітей. Висловлюємо надію на подальшу співпрацю з розвитку фізичної культури та спорту в Запорізькій області.
Наступна зустріч відбудеться на футбольних полях області на фіналах з футболу змагань «Шкіряний м'яч», які за підтримки профільного Управління Облдержадміністрації і Запорізької обласної федерації футболу заплановано провести по чотирьом віковим групам:

- юнаки 2007 р.н. м. Приморськ 27-29 квітня;
- юнаки 2005 р.н. м. Бердянськ 04-06 травня;
- юнаки 2006 р.н. м. Бердянськ 18-20 травня;
- юнаки 2004 р.н. м. Приморськ 25-27 травня.

Підтвердити участь у фіналах потрібно за 10 днів до початку змагань за телефонами:

061 233 86 89, 095 157 75 90, 067 736 16 39 (Рибченко Олег Володимирович).

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 178 гостей онлайн

Результати матчів


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн