Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Футбол крокує Запорізьким районом!

52878278278Конференція Запорізької районної федерації футболу зібрала на спортивній базі Широківської ОТГ любителів цього захопливого масового виду спорту практично з усіх населених пунктів району.

За вагомий внесок у розвиток футболу Запорізького району тут відмітили заслуженими нагородами і відзнаками гравців і тренерів команд, спонсорів, всі, хто підтримує спорт і здоровий спосіб життя. Відзнаки і подяки представникам футбольної спільноти району вручив голова районної Федерації футболу, голова Широківської ОТГ Денис Коротенко.
До слова, кращих гравців першості району нагородили призами та грамотами, також відзначили кращих гравців сезону 2017 року: їм подарували м'ячі від ЗОФФ для кожної з команд Прем'єр-ліги, Першої та Другої ліги.

27657299 835853746585772 6172246407971517752 n— Вітаємо Балабинську футбольну команду з почесною нагородою за 1 місце у Кубку Запорізького району,- відмітив учасник заходу – голова Балабинської селищної ради Володимир Сосуновський. Нагороду його підопічним футболістам вручили голова Запорізької РДА Анатолій Васюк, президент районної федерації футболу Денис Коротенко та перший заступник керівника Запорізької обласної федерації футболу Віталій Ніколаєнко. — Ми пишаємося вами, хдопці! Ви – молодці! Ви — патріоти свого селища!
Учасники конференції на своєму пленарному засіданні підбили підсумки футбольного сезону минулого року і обговорили плани з розвитку футболу на 2018 рік. Основний пріоритет — підтримка дитячих та юнацьких команд, поліпшення умов для тренувань, створення нових майданчиків, розширення географії змагань та комплексна всебічна підтримка здорового способу життя в області та районі.
Важливі кроки для розвитку футболу вже зроблено у 2017 році — зросла кількість команд-учасників Чемпіонату району (з 12 до 14 команд), одна з яких вперше за десятки років була створена у с. Петропіль. Також за підсумками минулого року, до вже існуючих команд долучилось більше молоді: це про Новоолександрівку, Лежино, Малокатеринівку, Григорівку й Веселянку. У найближчій перспективі — аналогічне оновлення чекає на команди с. Біленького, Володимирівського і селища Кушугум.
Центральним змаганням 2017 року, звісно, був Чемпіонат району, крім нього проведено низку інших першостей: відкриття і закриття сезону, Кубок до Дня Перемоги, Кубок Незалежності, «Шкіряний мяч», Кубок до Дня Конституції, Кубок «Пам'яти Трухіна», Кубок газети «Червоний промінь», Турнір «Футбольна громада» К. Великого, турнір з міні-футболу серед ветеранів «Золота осінь». Зросла кількість команд міні-футболу.
Окремо відзначили Дитячий турнір до Дня захисту дітей «Шкіряний м'яч» і зростання саме дитячих (шкільних) команд: по 2-3 команди від закладів освіти, — загалом 14 команд, з яких 2 команди — дівочі, що стимулює Федерацію до створення дитячої футбольної ліги.
В межах реформи децентралізації, органи місцевого самоврядування наділено широкими повноваженнями, що відкриває можливість розглядати питання зі створення ефективних програм розвитку спорту на території Запорізького району спільно з обласною Федерацією футболу, відмітили учасники заходу.

Олександра Воронцова, фото - Олександр Максимов,«Запорізька правда»

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 51 гостей онлайн

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн