Футбольна перлина у Довгому!

Довге 21.10.2016 057Чудовий подарунок усім прихильникам футболу зроблено у невеличкому селі Довге, що в Чернігівському районі Запорізької області.
Ініціативу ФФУ з будівництва футбольних майданчиків підхопили місцеві меценати, які за власний кошт побудували міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям і освітленням для всіх бажаючих займатися грою мільйонів. У вересні подібну споруду було відкрито у Мелітополі, і ось невдовзі ще один об’єкт з’явився в області.
 
Дві години часу і 140 кілометрів шляху відділяють Запоріжжя і Довге, що розташоване у безкрайніх приазовських степах. Але таких чудових умов для занять футболом, спортом і фізичною культурою, що наразі створені у Чернігівському районі, ще треба пошукати навіть в обласному центрі!
 Довге 21.10.2016 007Довге 21.10.2016 005
Біля місцевого навчально-виховного комплексу виріс міні-стадіон з красенем-газоном, огорожею і трибунами. Прикрашений символікою України та Євросоюзу цей майданчик виглядає справжньою перлиною! Святкова церемонія відкриття з внесенням і підняттям прапорів, гімнами України та Євроспільноти, невеличким концертом виконавців Чернігівського будинку культури – свято надовго запам’ятається усім присутнім. На урочисте відкриття завітали почесні гості з району й очільники футболу в регіоні - голова Запорізької обласної федерації футболу Віктор Межейко і перший заступник голови ЗОФФ Віталій Ніколаєнко. Звичайно, приїхали з привітаннями і подарунками:
 
- Від імені голови Федерації футболу України Андрія Павелка прийміть найщиріші вітання з нагоди відкриття такого чудового майданчика! – відзначив у промові голова Запорізької обласної федерації футболу Віктор Межейко. Дозвольте особисто подякувати ініціатору і меценату будівництва – В’ячеславу Курленкову, завдяки зусиллям якого з’явився цей осередок розвитку футболу передусім для малечі. Коли з’являються такі стадіони біля школи з сучасним спортивним залом, дитячим майданчиком, знаряддям для занять фізичною культурою, будинком культури – можна не сумніватися – в такого українського села є майбутнє! І нові футбольні таланти обов’язково з’являться!
 Довге 21.10.2016 047Довге 21.10.2016 044
Без подарунків тієї днини не залишився ніхто – від Федерації футболу України і Запорізької обласної федерації футболу присутні на святі керівники фізичного виховання всіх навчально-виховних комплексів Чернігівського району отримали футбольні м’ячі для своїх підопічних. Господарям пощастило трошки більше – подарунки від ФФУ: спортивна амуніція та інвентар для тренувань, без сумніву, стануть в нагоді. Меценат будівництва В’ячеслав Курленков за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок  у розвиток фізичної культури і спорту в Запорізькій області, відданість спорту нагороджений вищою відзнакою Федерації футболу України – медаллю «За заслуги».  
Головні винуватці свята – юні футболісти ще до відкриття встигли випробувати новенький штучний газон і зіграли поєдинок, в якому «Надія» з Чернігівки перемогла «Мінерал» (Пологи) 4:0. Окрасою дня став і турнір ветеранів футболу, в якому до господарів завітали гості з Новопетровки, Токмаку і Запоріжжя.
 
Довге 21.10.2016 016
Географічно Довге розташовано так, що до нього дуже зручно діставатися з навколишніх сіл і райцентрів – Чернігівки і Токмака, а отже нові футбольні змагання, незалежно від погоди і пори року не заставлять на себе чекати! Графік тренувань для хлопчаків села Довге директор місцевого НВК Ігор Оверченко вже склав, і хлопці залюбки його виконують. А ввечері не відмовляють собі в задоволенні поганяти м’яча після трудової днини і дорослі, ветерани футболу. І це дійсно приклад, який варто наслідувати!
 
Довге 21.10.2016 010
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Без сумніву – праця меценатів заслуговує на увагу. І нове підприємство для виробництва штучних футбольних полів, будівництво якого започатковано за ініціативи голови ФФУ Андрія Павелка, стане серйозним кроком для створення гарних умов для занять футболом у селах і містечках нашої країни. А там – чекай збірна на поповнення з таких центрів як Довге, що у Чернігівському районі, на Запоріжжі!
Довге 21.10.2016 014

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 172 гостей онлайн

Результати матчів


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн