Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Футзал в пошані у василівців!

2006-2007-4В змаганнях обласної спартакіади перемогу здобула команда Василівського району.

В Кирилівці проходили чергові змагання XXVІ обласної спартакіади серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження.
На змагання прибули команди з десяти районів області. Матчі в трьох групах проходили за коловою системою. Переможці своїх груп далі визначали найсильнішого в матчах між собою. Цікаві та видовищні поєдинки мали змогу спостерігати вболівальники на чудовому майданчику зі штучним покриттям місцевої ДЮСШ «Азовець».

2006-2007-3

2006-2007-2

2006-2007-1

2006-2007-4

В результаті запеклих поєдинків переможцями свої груп стали команди з Василівського, Михайлівського та Вільнянського районів. В іграх між ними сильнішими стали юні футзалісти з Василівського району (тренер Андрій Мицик), які в підсумку і стали переможцями обласної спартакіади з футзалу. Друге місце, продемонструвавши чудову та якісну гру, стала команда Вільнянського району під керівництвом Андрія Крошена. Бронзові нагороди дістались спортсменам Михайлівського району (тренер Сергій Хорошун). Місця з четвертого по десяте розподілились наступним чином: 4-Пологівський р-н; 5- Чернігівський р-н; 6-Приморський р-н; 7-Якимівський р-н; 8-Розівський р-н; 9-Мелітопольський р-н; 10-Приазовський р-н.

Переможця та призерів голова Запорізької обласної організації «Колос» Анатолій Земляков нагородив медалями та грамотами обласного товариства.