«Гірник» - володар Кубку району!

28102017 финал28 жовтня на центральному стадіоні м.Василівка відбулася фінальна гра Кубку Василівського району.

У фіналі зустрілися команди «Таврія-Скіф» с. Роздол (цьогорічний Чемпіон району) та «Гірник» м. Василівка (бронзовий призер Чемпіонату). Поле після дощу було дуже важке, але команди продемонстрували цікавий та виважений футбол. Гірники здивували роздольців забивши м'яч вже на першій хвилині. Відзначився Дмитро Прінь. Швидкий гол і став запорукою успіху дніпрорудненців. «Таврія-Скіф» почала масовані атаки, а дніпрорудненці ведучи в рахунку сподівалися на контратаку, що й сталося на 26 хвилині матчу. Відзначився Роман Полтавець. На перерву команди пішли за рахунку 2-0 на користь «Гірника». Весь другий тайм роздольці намагалися відігратися, але м'яч зрадницьки не йшов у ворота. Дві штанги та три поперечки, вдалі дії голкіпера залишали ворота дніпрорудненців на замку. І лише на 92 хвилині роздольці все ж таки забили один м'яч, відзначився Микита Вєтров. Але цього було замало і фінальний свисток головного арбітра матчу Антона Ісаєва із Запоріжжя зафіксував заслужену перемогу «Гірника». Команди були нагороджені медалями та пам'ятними призами. Переможець отримав перехідний Кубок. Бригада арбітрів на чолі з Антоном Ісаєвим та лінійними арбітрами Андрієм Бородаєм та Віктором Дядею були нагороджені пам'ятними медалями.

«Таврія-Скіф» – «Гірник» – 1:2 (0:2)