ГОСТИННІ ГОСПОДАРІ!

пологи футзал 2014 012У спортивному комплексі Пологівської ДЮСШ 21-22 листопада 2014 року пройшов обласний турнір з футзалу серед юнаків 2003-2004 рр.н. під гаслом «Грємо за Україну разом!»

 

Традиційно ці змагання були організовані КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізбкої обласної ради Пологівською ДЮСШ за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.

            У заході прийняло участь понад 100 учасників, це команди «Отаман» Гуляйполе, «Бізон» Куйбишево, «Колос» Вільнянськ, «Гірник» Дніпрорудний, ДЮСШ Чернігівка та два місцевих колективи. Було проведено 21 матч і в кожному велась безкомпромісна боротьба.

            За підсумками змагань перше місце виборола команда «Отаман» (тренер Віталій Кіріченко),

пологи футзал 2014 014

на другому місці юнаки з м. Дніпрорудний (тренер Вячеслав Денисенко, президент клубу Володимир Брик). Третє місце посіли гравці вільнянського «Колоса» (тренер Дмитро Крошен, директор ДЮСШ Ігор Пілявський). Обидві місцеві команди не змогли потрапити до призових місць.

            Кращими гравцями були визнані: Стас Бадецький «Отаман», Дмитро Дунаєнко «Гірник», Богдан Бубнов «Колос» та Андрій Сінча Чернігівська ДЮСШ.

            Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти від обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», а кращі гравці - призи від відділення національного Олімпійського комітету в Запорізькій області.

пологи футзал 2014 010

            КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» висловлює подяку за високий рівень організації турніру директору Пологівської ДЮСШ Івану Сіденку та тренерському колективу на чолі Віктора Кулініча.  

Олег Рибченко

пологи футзал 2014 002

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 86 гостей онлайн

Результати матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн