Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Изменения сроков футзала юноши 2001/2002

vnimanieИзменения сроков футзала юноши 2001/2002

 

 

К А Л Е Н Д А Р

зональних змагань першості області з футзалу серед юнаків 2001-2002 рр.н.,

під гаслом «Граємо за Україну разом!»

група «Центр»

  1. 1.«Аріс-1» Мелітополь
  2. 2.«Аріс-2» Мелітополь
  3. 3.«Спартак» Мелітополь
  4. 4.«Лиман» Якимівський район
  5. 5.ДЮСШ Михайлівка
  6. 6.ДЮСШ Приазовське
  7. 7.«Таврія» Василівка

!!! 14 січня 2016 року м. Мелітополь ДЮСШ №3   

08-30 «Аріс-1» - «Аріс-2»                                                         

09-05 «Спартак» - «Таврія»                                                    

09-40 ДЮСШ Приаз. – «Лиман»                                           

10-15 «Таврія» - «Аріс-1»                                                         

10-50 «Лиман» - ДЮСШ Мих.                                               

11-25 «Аріс-2» - ДЮСШ приаз.                                                             

12-00 ДЮСШ Мих. – «Спартак»                                           

!!! 16 січня 2016 року м. Мелітополь ДЮСШ №3   

08-30 «Спартак» - «Аріс-1»

09-05 «Аріс-2» - ДЮСШ Мих.

09-40 «Таврія» - «Лиман»

10-15 ДЮСШ Приаз. – «Спартак»

10-50 «Аріс-1» - «Лиман»

11-25 ДЮСШ Мих. – «Таврія»

12-00 ДЮСШ Приаз. – «Аріс-2»

При собі мати оформлену заявку, завірену підписом лікаря та керівником організації. Спортсмени допускаються на майданчик тільки при наявності футбольних щитків.

          До півфіналу «А» виходять команди, які посіли 1,3 місця у групі с «золотими» очками.       До півфіналу «Б» виходять команди, які посіли 2,4 місця у групі с «золотими» очками.

Витрати по участі у змаганнях згідно регламенту.

Головний суддя змагань                                                         А.М.Гаценко

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 103 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 13 35
2 Мотор 12 34
3 Таврия-Скиф 13 26
4 Бердянск 11 20
5 Портовик 12 16
6 Агро Ком 1990 13 11
7 Дизелист 13 10
8 ФК "Запоріжжя 13 9
9 Мел. черешня 13 9
10 НовАвтотранс 13 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 14 тур: Ленський Роман (Ольвія), Чокнадій Денис (Агроком 1990), Кострикін Денис (НовАвтоТранс)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн