Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Календар півфінальних змагань першості області 2016 з футзалу серед юнаків 2003-2004 рр.н.

2232Календар півфінальних змагань першості області 2016 з футзалу серед юнаків 2003-2004 рр.н.

 

 

 

 

К А Л Е Н Д А Р

півфінальних змагань першості області з футзалу серед юнаків 2003-2004 рр.н.,

під гаслом «Граємо за Україну разом!»

 

м. Пологи ДЮСШ 25 лютого 2016 року

10-00 ДЮСШ Пологи – «Отаман» Гуляйполе

10-30 «Спартак» Мелітополь – «Аріс» Мелітополь

11-00 «Олімпієць» Приморськ - ДЮСШ Пологи

11-30 «Отаман» Гуляйполе - «Спартак» Мелітополь

12-00 «Олімпієць» Приморськ - «Аріс» Мелітополь

12-30 ДЮСШ Пологи – «Спартак» Мелітополь

13-00 «Отаман» Гуляйполе - «Олімпієць» Приморськ

13-30 ДЮСШ Пологи – «Аріс» Мелітополь

14-00 «Спартак» Мелітополь - «Олімпієць» Приморськ

14-30 «Аріс» Мелітополь – «Отаман» Гуляйполе

 

м. Василівка ФОК «Таврія» 26 лютого 2016 року

10-00 «Таврія» Василівка – СДЮШОР Запоріжжя

10-30 «Темп» Енергодар – «Енергія» Енергодар

11-00 «Дизеліст» Токмак - «Таврія» Василівка

11-30 СДЮШОР Запоріжжя - «Темп» Енергодар

12-00 «Дизеліст» Токмак – «Енергія» Енергодар

12-30 «Таврія» Василівка – «Темп» Енергодар

13-00 СДЮШОР Запоріжжя - «Дизеліст» Токмак

13-30 «Енергія» Енергодар - «Таврія» Василівка

14-00 «Темп» Енергодар – «Дизеліст» Токмак

14-30 «Енергія» Енергодар – СДЮШОР Запоріжжя

 

 

При собі мати ДОКУМЕНТИ НА ГРАВЦІВ!!! Спортсмени допускаються на майданчик тільки при наявності футбольних щитків.

                До фіналу виходять команди, які посіли 1,2,3 місця з урахуванням «золотих очок».

Витрати по участі у змаганнях згідно регламенту.

 

 

 

Головний суддя змагань                                                         А.М.Гаценко

 

 

 

 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 206 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 12 32
2 Мотор 11 31
3 Таврия-Скиф 13 26
4 Бердянск 11 20
5 Портовик 12 16
6 Агро Ком 1990 13 11
7 Дизелист 12 10
8 ФК "Запоріжжя 12 9
9 Мел. черешня 13 9
10 НовАвтотранс 13 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 13 тур: Надрічний Максим (Дизеліст), Висоцький Вадим (Мелітопольска Черешня)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн