Календар півфінальних змагань першості області з футзалу серед юнаків 2005-2006 рр.н., під гаслом «Граємо за Україну разом!» 2016

2232Календар півфінальних змагань першості області з футзалу серед юнаків 2005-2006 рр.н.,  під гаслом «Граємо за Україну разом!» 2016

 

 

К А Л Е Н Д А Р

півфінальних змагань першості області з футзалу серед юнаків 2005-2006 рр.н.,

під гаслом «Граємо за Україну разом!» 2016

 

Таблиці попередніх змагань:

1. «Аріс» Мелітополь – 6 очок                          1. «Таврія» Василівка – 6 очок

2. ДЮСШ-2 Пологи – 4                                      2. «Олімпієць» Приморськ – 6

3. ДЮСШ-1 Пологи – 3                                      3. «Дизеліст» Токмак – 3

4. «Спартак-2» Мелітополь – 3                           4. «Темп» Енергодар – 1

5. «Мегаполіс» Запоріжжя – 1                            5. ДЮСШ К-Дніпровська – 1

6. «Спартак-3» Мелітополь –0                            6. ДЮСШ Чернігівка - 0

 

м. Пологи ДЮСШ 23 березня 2016 року

10-00 ДЮСШ-2 Пологи – «Спартак-3»Мелітополь

10-30 ДЮСШ-1 Пологи - «Спартак-2» Мелітополь

11-00 «Мегаполіс» Запоріжжя - «Аріс» Мелітополь

11-30 ДЮСШ-1 Пологи - «Спартак-3» Мелітополь

12-00 ДЮСШ-2 Пологи - «Аріс» Мелітополь

12-30 «Спартак-2» Мелітополь - «Мегаполіс» Запоріжжя

13-00 ДЮСШ -1 Пологи – «Аріс» Мелітополь

13-30 «Спартак-2» Мелітополь - ДЮСШ-2 Пологи

14-00 «Спартак-3» Мелітополь - «Мегаполіс» Запоріжжя

 

м. Василівка ФОК «Таврія» 22 березня 2016 року

10-00 «Таврія» Василівка – ДЮСШ Чернігівка

10-30 «Темп» Енергодар – «Дизеліст» Токмак

11-00 «Олімпієць» Приморськ - ДЮСШ К-Дніпровська

11-30 ДЮСШ Чернігівка - «Темп» Енергодар

12-00 «Дизеліст» Токмак – ДЮСШ К-Дніпровська

12-30 «Таврія» Василівка – «Олімпієць» Приморськ

13-00 ДЮСШ К-Дніпровська - ДЮСШ Чернігівка

13-30 «Олімпієць» Приморськ - «Темп» Енергодар

14-00 «Таврія» Василівка – «Дизеліст» Токмак

 

При собі мати ДОКУМЕНТИ НА ГРАВЦІВ!!! Спортсмени допускаються на майданчик тільки при наявності футбольних щитків.

                До фіналу виходять команди, які посіли 1,2,3 місця з урахуванням «золотих очок».

Витрати по участі у змаганнях згідно регламенту.

Головний суддя змагань                                                         А.М.Гаценко

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Запорожская областная ассоциация мини-футбола

btn

Caesar logo 2 

rabona

Сейчас 121 гостей онлайн

Высшая Лига 2019 г.

# Команда Игры Очки
1 Мотор 20 55
2 Таврия-Скиф 20 50
3 Портовик 20 34
4 Мел. черешня 20 19
5 Агро Ком 1990 20 10
6 Бердянск 20 8

Первая Лига 2019 г.

# Команда Игры Очки
1 Ольвия 14 31
2 ФК Прайд 14 25
3 НовАвтотранс 14 24
4 ФК Таврия 14 20
5 Таврия Скиф 2 14 19
6 ФК Братское 14 18
7 Полтавка 14 10
8 Агро Континент 14 10

Поздравляем!!!

UKRAINE Андрей 'Сергеевич' Емельянцев
... celebrates 31 years
in 4 days on 24. Ноябрь 2019
(* 24.11.1988)

Футбольные новости

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн