Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Календар півфінальних змагань першості області з футзалу серед юнаків 2005-2006 рр.н., під гаслом «Граємо за Україну разом!» 2016

2232Календар півфінальних змагань першості області з футзалу серед юнаків 2005-2006 рр.н.,  під гаслом «Граємо за Україну разом!» 2016

 

 

К А Л Е Н Д А Р

півфінальних змагань першості області з футзалу серед юнаків 2005-2006 рр.н.,

під гаслом «Граємо за Україну разом!» 2016

 

Таблиці попередніх змагань:

1. «Аріс» Мелітополь – 6 очок                          1. «Таврія» Василівка – 6 очок

2. ДЮСШ-2 Пологи – 4                                      2. «Олімпієць» Приморськ – 6

3. ДЮСШ-1 Пологи – 3                                      3. «Дизеліст» Токмак – 3

4. «Спартак-2» Мелітополь – 3                           4. «Темп» Енергодар – 1

5. «Мегаполіс» Запоріжжя – 1                            5. ДЮСШ К-Дніпровська – 1

6. «Спартак-3» Мелітополь –0                            6. ДЮСШ Чернігівка - 0

 

м. Пологи ДЮСШ 23 березня 2016 року

10-00 ДЮСШ-2 Пологи – «Спартак-3»Мелітополь

10-30 ДЮСШ-1 Пологи - «Спартак-2» Мелітополь

11-00 «Мегаполіс» Запоріжжя - «Аріс» Мелітополь

11-30 ДЮСШ-1 Пологи - «Спартак-3» Мелітополь

12-00 ДЮСШ-2 Пологи - «Аріс» Мелітополь

12-30 «Спартак-2» Мелітополь - «Мегаполіс» Запоріжжя

13-00 ДЮСШ -1 Пологи – «Аріс» Мелітополь

13-30 «Спартак-2» Мелітополь - ДЮСШ-2 Пологи

14-00 «Спартак-3» Мелітополь - «Мегаполіс» Запоріжжя

 

м. Василівка ФОК «Таврія» 22 березня 2016 року

10-00 «Таврія» Василівка – ДЮСШ Чернігівка

10-30 «Темп» Енергодар – «Дизеліст» Токмак

11-00 «Олімпієць» Приморськ - ДЮСШ К-Дніпровська

11-30 ДЮСШ Чернігівка - «Темп» Енергодар

12-00 «Дизеліст» Токмак – ДЮСШ К-Дніпровська

12-30 «Таврія» Василівка – «Олімпієць» Приморськ

13-00 ДЮСШ К-Дніпровська - ДЮСШ Чернігівка

13-30 «Олімпієць» Приморськ - «Темп» Енергодар

14-00 «Таврія» Василівка – «Дизеліст» Токмак

 

При собі мати ДОКУМЕНТИ НА ГРАВЦІВ!!! Спортсмени допускаються на майданчик тільки при наявності футбольних щитків.

                До фіналу виходять команди, які посіли 1,2,3 місця з урахуванням «золотих очок».

Витрати по участі у змаганнях згідно регламенту.

Головний суддя змагань                                                         А.М.Гаценко

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 199 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 12 32
2 Мотор 11 31
3 Таврия-Скиф 13 26
4 Бердянск 11 20
5 Портовик 12 16
6 Агро Ком 1990 13 11
7 Дизелист 12 10
8 ФК "Запоріжжя 12 9
9 Мел. черешня 13 9
10 НовАвтотранс 13 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 13 тур: Надрічний Максим (Дизеліст), Висоцький Вадим (Мелітопольска Черешня)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн