Календар першості області з футзалу серед юнаків 2002-2003 р.н. 2015 р.

2232Календар першості області з футзалу серед юнаків

 

Календар ігор зональних змагань першості області з футзалу серед юнаків 2002-2003 р.н.:

 

група «Схід»

10 січня 2015 року м. Пологи

10-00 ДЮСШ Пологи – ДЮСШ Оріхів

10-30 «Бізон» Куйбишево – «Отаман» Г-Поле

11-00 «Космос» Запоріжжя – ДЮСШ Пологи

11-30 «Бізон» Куйб. – ДЮСШ Оріхів

12-00 «Отаман» Г-Поле- «Космос» Зап.

 

31 січня 2015 року м. Пологи

10-00 ДЮСШ Пологи – «Отаман» Г-Поле

10-30 «Бізон» Куйб. – «Космос» Зап.

11-00 ДЮСШ Оріхів – «Отаман» Г-Поле

11-30 ДЮСШ Пологи – «Бізон» Куйб.

12-00 ДЮСШ Оріхів – «Космос» Зап.

 

група «Захід»

 

___ лютого 2015 року м. Енергодар

10-00 «Темп» Енергодар – «Енергія» Енергодар

10-30 «Олімп-НВК» В.Білозерка - ДЮСШ К-Дніпровська

11-00 «Енергія» Ен.- «Олімп-НВК»

11-30 «Темп» Ен. - ДЮСШ К-Дн.

12-00 «Олімп-НВК» - «Темп» Ен.

12-30 ДЮСШ К-Дн. – «Енергія» Ен.

 

група «Центр»

08 лютого 2015 року м. Токмак

10-00 ДЮСШ Токмак – ДЮСШ Чернігівка

10-30 СК«Аякс» Запоріжжя- «Хорт.центр»Запоріжжя

11-00 ДЮСШ Ток. –«Хорт.центр»Зап

11-30 ДЮСШ Черн.- СК«Аякс»

12-00ДЮСШ Черн –«Хорт.центр»Зап

12-30 СК«Аякс» Зап. -  ДЮСШ Ток.

 

група «Південь»

16 січня 2015 року м. Мелітополь

09-00 «Спартак-3»Мелітополь - «Аріс-2»Мелітополь

09-30 ДЮСШ Мелітопольський р-н – «Спартак-2»Мелітополь

10-00 «Факел» Мелітополь- «Аріс-1» Мелітополь

10-30 «Спартак-2» - «Спартак-1» Мелітополь

11-00 «Аріс-1» - «Спартак-3»

11-30 «Аріс-2» - ДЮСШ

12-00 «Спартак-1» - «Аріс-1»

12-30 ДЮСШ – «Факел»

13-00 «Спартак-3» - «Спартак-2»

13-30 «Спартак-1» - «Факел»

 

04 лютого 2015 року м. Мелітополь

09-00 «Факел» - «Спартак-3»

09-30 «Арис-2» - «Спартак-1»

10-00 «Арис-1» - «Спартак-2»

10-30 ДЮСШ – «Спартак-3»

11-00 «Спартак-2» - «Аріс-2»

11-30 ДЮСШ – «Спартак-1»

12-00 «Факел» - «Спартак-2»

12-30 «Аріс-2» - «Аріс-1»

13-00 «Спартак-1» - «Спартак-3»

13-30 «Факел» - «Аріс-2»

14-00 «Аріс-1» - ДЮСШ

 

Директор центру ФЗН «Спорт для всіх» ЗОР   Рибченко О.В.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта

Вітання!!!

UKRAINE Данил 'Игоревич' Подгатец
... celebrates 24 years
TODAY on 18. Сентябрь 2020
(* 18.09.1996)
Сейчас 101 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 11 29
2 Мотор 10 28
3 Таврия-Скиф 11 22
4 Бердянск 9 16
5 Агро Ком 1990 11 11
6 Портовик 10 10
7 ФК "Запоріжжя 11 9
8 Мел. черешня 11 9
9 Дизелист 11 7
10 НовАвтотранс 11 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 12 тур: Комлєв Іван (НовАвтоТранс), Онищенко Володимир (Портовик)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн