Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Календар першості області з футзалу серед юнаків 2004-2005 р.н. 2015 р.

2232Календар першості області з футзалу серед юнаків

 

 

Календар ігор

першості області з футзалу серед юнаків 2004-2005 рр.н.

під гаслом «Граємо за Україну разом!»

 

група «Центр»

05 лютого 2015 року м. Мелітополь

 

8-30 «Спартак-1» Мелітополь – «Спартак-2» Мелітополь

8-55 «Спартак-3» Мелітополь – «Аріс» Мелітополь

9-20 «Прогрес С.І.» Якимівка – ДЮСШ Приазовське

9-45 ДЮФК «Веселе» Веселе – ДЮСШ Михайлівка

10-10 «Спартак-2» - «Спартак-3»

10-35 «Аріс» - «Прогрес С.І.»

11-00 ДЮСШ Михайлівка - «Спартак-1»

11-25 ДЮСШ Приазовське - ДЮФК «Веселе»

11-50 «Прогрес С.І.» - ДЮСШ Михайлівка

12-15 «Спартак-1» - «Аріс»

12-40 ДЮСШ Приазовське - «Спартак-2»

13-05 ДЮФК «Веселе» - «Спартак-3»

13-30 «Аріс» - ДЮСШ Михайлівка

13-55 ДЮСШ Приазовське - «Спартак-1»

 

12 лютого 2015 року м. Мелітополь

 

8-30 «Спартак-1» Мелітополь – «Спартак-3» Мелітополь

8-55 «Спартак-2» Мелітополь – «Аріс» Мелітополь

9-20 «Прогрес С.І.» Якимівка – ДЮФК «Веселе» Веселе

9-45 ДЮСШ Приазовське – ДЮСШ Михайлівка

10-10 «Спартак-1» - ДЮФК «Веселе»

10-35 «Спартак-2» - «Прогрес С.І.»

11-00 ДЮСШ Михайлівка - «Спартак-3»

11-25 ДЮСШ Приазовське -  «Аріс»

11-50 «Прогрес С.І.» - «Спартак-1»

12-15 «Спартак-2» - ДЮСШ Михайлівка

12-40 ДЮСШ Приазовське - «Спартак-3»

13-05 ДЮФК «Веселе» - «Аріс»

13-30 «Спартак-3» - «Прогрес С.І.»

13-55 ДЮФК «Веселе»  - «Спартак-2»

 

група «Захід»

1 березня 2015 року м.Енергодар

 

10-00 «Темп» Енергодар – «Енергія» Енергодар

10-30 ДЮСШ К-Дніпровська – СК «Аякс» Запоріжжя

11-00 «Енергія» - ДЮСШ

11-30 СК «Аякс» - «Темп»

12-00 «Темп» - ДЮСШ

12-30 «Енергія»  – СК «Аякс» Запоріжжя

 

група «Південь»

21 лютого 2015 року с.Чернігвка

 

10-00 ДЮСШ Чернігівка – ДЮСШ Токмак

10-30 «Таврія» Василівка – ДЮСШ Бердянськ

11-00 ДЮСШ Токмак – «Таврія» Василівка

11-30 ДЮСШ Бердянськ – ДЮСШ Чернігівка

12-00 ДЮСШ Токмак – ДЮСШ Бердянськ

12-30 ДЮСШ Чернігвка – «Таврія» Василівка

 

група «Схід»

31 січня 2015 року м.Гуляйполе

 

09-30 ДЮСШ-2 Пологи – «Отаман» Гуляйполе

10-00 ДЮСШ Оріхів – ДЮСШ-1 Пологи

10-30 «Голкіпер» Запоріжжя – «Мегаполіс» Запоріжжя

11-00 «Колос» Вільнянськ - ДЮСШ-1 Пологи

11-30 «Голкіпер» - ДЮСШ-2 Пологи

12-00 «Отаман» - ДЮСШ Оріхів

12-30 «Мегаполіс» - ДЮСШ-2 Пологи

13-00 «Отаман» - «Колос»

13-30 «Голкіпер» - ДЮСШ-1 Пологи

14-00 «Колос» - «Мегаполіс»

 

14 лютого 2015 року м.Пологи

 

09-30 ДЮСШ-2 Пологи – – ДЮСШ-1 Пологи

10-00 ДЮСШ Оріхів – «Мегаполіс»

10-30 «Голкіпер» Запоріжжя – «Колос»

11-00 «Отаман» - ДЮСШ-1 Пологи

11-30  ДЮСШ Оріхів  - ДЮСШ-2 Пологи

12-00 «Мегаполіс» - ДЮСШ-1 Пологи

12-30  «Отаман» - «Голкіпер»

13-00  ДЮСШ Оріхів - «Колос»

13-30 «Отаман» - «Мегаполіс»

14-00 «Колос» - ДЮСШ-2 Пологи

14-30 «Голкіпер» - ДЮСШ Оріхів

 

Директор ОЦ ФЗН «Спорт для всіх»                        О.В.Рибченко

 

 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 109 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 12 32
2 Мотор 11 31
3 Таврия-Скиф 12 23
4 Бердянск 10 17
5 Портовик 11 13
6 Агро Ком 1990 12 11
7 Дизелист 12 10
8 ФК "Запоріжжя 12 9
9 Мел. черешня 12 9
10 НовАвтотранс 12 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 13 тур: Надрічний Максим (Дизеліст), Висоцький Вадим (Мелітопольска Черешня)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн