Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Календар першості області з футзалу серед юнаків 2015 р.

2232Календар першості області з футзалу серед юнаків

 

 

Календар ігор зональних змагань першості області з футзалу

серед юнаків 2000-2001 р.н.

 

група «Схід»                                                

09 січня (пятниця) 2015 року с. Новомиколаївка                 

10-00 ФК «Таврія» Новомиколаївка- «Голкіпер» Запоріжжя

10-45 «Колос» Вільнянськ – «Мегаполіс» Запоріжжя

11-30 ДЮСШ Пологи - «Голкіпер»                         

12-15 «Мегаполіс» - ФК «Таврія»                   

13-00 «Колос»  - ДЮСШ Пологи

                                                                 

24 січня (субота) 2015 року м. Пологи

10-00 «Голкіпер» – «Мегаполіс»

10-45 ДЮСШ Пологи - ФК «Таврія»   

11-30 «Колос»  - «Голкіпер»        

12-15 ДЮСШ Пологи - «Мегаполіс»

13-00 ФК «Таврія» - «Колос»

 

група «Центр»                                               

03 січня (субота) 2015 року м. Василівка                      

09-30 «Таврія» Василівка –«Райагропостачач»       Пришиб    

10-05 «Гірник»Дніпрорудний – «Таврія-Скіф»Роздол            

10-40 «Аякс»Запоріжжя  - ДЮСШ Михайлівка                                                           

11-15 «Таврія-Скіф» -   ДЮСШ Чернігівка                

11-50 «Гірник» - «Таврія»                            

12-25 «Райагропостачач» - СК «Аякс»           

13-00 ДЮСШ Мих. - «Гірник»                        

 13-35 ДЮСШ Черніг.- СК «Аякс»          

 14-10 «Таврія-Скіф» – «Райагропостачач»

 14-45 ДЮСШ Черніг.- ДЮСШ Мих.             

              

06 січня (вівторок) 2015 року м. Василівка                                   

09-30 ДЮСШ Мих. –«Райагропостачач»              

10-05 «Таврія» – ДЮСШ Черніг.                            

10-40 «Таврія-Скіф» – СК«Аякс»                                                      

11-15 «Гірник»  –«Райагропостачач»

11-50«Таврія-Скіф» - «Таврія»                                                      

12-25«Гірник» . - ДЮСШ Черн.                           

13-00«Таврія-Скіф» – ДЮСШ Мих.                      

13-35 СК «Аякс» – «Таврія»                                                                        

14-10 ДЮСШ Черніг.-«Райагропостачач»                   

14-45 ДЮСШ Мих. - «Таврія»                              

15-20 СК «Аякс»- «Гірник»                                  

 

група «Захід»

08 (четвер) січня 2015 року м.Енергодар

10-00 «Темп» Енергодар –ДЮСШ «Кам’янка»

10-45 «Аскон-1» Якимівка – «Аскон-2» Якимівка

11-30 ДЮСШ «Кам’янка»- «Аскон-2»

12-15  «Аскон-1» - «Темп»  

13-00 «Аскон-2» - «Темп»

13-45 ДЮСШ «Кам’янка»- «Аскон-1»

 

група «Південь»

14 січня (середа) 2015 року м. Мелітополь

09-30 «Спартак-1» Мелітополь - «Спартак-2» Мелітополь

10-15 «Аріс-1» Мелітополь  - «Аріс-2» Мелітополь

11-00 «Ольвія» Чкалово - ДЮСШ Приазовське

11-45 «Спартак-2» - «Аріс-2»

12-30 «Ольвія» - «Аріс-1»

13-15  ДЮСШ  - «Спартак-1»

14-00   «Аріс-1»  - «Спартак-2»    

 

21 січня (середа) 2015 року м. Мелітополь

09-00 «Аріс-1»  - «Спартак-1»

09-35 ДЮСШ  - «Спартак-2»                                                                                                                                       

10-10«Ольвія» - «Аріс-2»           

10-45 ДЮСШ  – «Аріс-1»                                             

11-20 «Аріс-2»  - «Спартак-1»

11-55 «Спартак-2» - «Ольвія»                                       

12-30 ДЮСШ  – «Аріс-2»

13-05 «Спартак-1» - «Ольвія»                                                         

 

 Директор центру ФЗН  «Спорт для всіх» ЗОР Рибченко О.В.

 

 

 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 198 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 12 32
2 Мотор 11 31
3 Таврия-Скиф 13 26
4 Бердянск 11 20
5 Портовик 12 16
6 Агро Ком 1990 13 11
7 Дизелист 12 10
8 ФК "Запоріжжя 12 9
9 Мел. черешня 13 9
10 НовАвтотранс 13 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 13 тур: Надрічний Максим (Дизеліст), Висоцький Вадим (Мелітопольска Черешня)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн