Календар першості області з футзалу серед юнаків 2015 р.

2232Календар першості області з футзалу серед юнаків

 

 

Календар ігор зональних змагань першості області з футзалу

серед юнаків 2000-2001 р.н.

 

група «Схід»                                                

09 січня (пятниця) 2015 року с. Новомиколаївка                 

10-00 ФК «Таврія» Новомиколаївка- «Голкіпер» Запоріжжя

10-45 «Колос» Вільнянськ – «Мегаполіс» Запоріжжя

11-30 ДЮСШ Пологи - «Голкіпер»                         

12-15 «Мегаполіс» - ФК «Таврія»                   

13-00 «Колос»  - ДЮСШ Пологи

                                                                 

24 січня (субота) 2015 року м. Пологи

10-00 «Голкіпер» – «Мегаполіс»

10-45 ДЮСШ Пологи - ФК «Таврія»   

11-30 «Колос»  - «Голкіпер»        

12-15 ДЮСШ Пологи - «Мегаполіс»

13-00 ФК «Таврія» - «Колос»

 

група «Центр»                                               

03 січня (субота) 2015 року м. Василівка                      

09-30 «Таврія» Василівка –«Райагропостачач»       Пришиб    

10-05 «Гірник»Дніпрорудний – «Таврія-Скіф»Роздол            

10-40 «Аякс»Запоріжжя  - ДЮСШ Михайлівка                                                           

11-15 «Таврія-Скіф» -   ДЮСШ Чернігівка                

11-50 «Гірник» - «Таврія»                            

12-25 «Райагропостачач» - СК «Аякс»           

13-00 ДЮСШ Мих. - «Гірник»                        

 13-35 ДЮСШ Черніг.- СК «Аякс»          

 14-10 «Таврія-Скіф» – «Райагропостачач»

 14-45 ДЮСШ Черніг.- ДЮСШ Мих.             

              

06 січня (вівторок) 2015 року м. Василівка                                   

09-30 ДЮСШ Мих. –«Райагропостачач»              

10-05 «Таврія» – ДЮСШ Черніг.                            

10-40 «Таврія-Скіф» – СК«Аякс»                                                      

11-15 «Гірник»  –«Райагропостачач»

11-50«Таврія-Скіф» - «Таврія»                                                      

12-25«Гірник» . - ДЮСШ Черн.                           

13-00«Таврія-Скіф» – ДЮСШ Мих.                      

13-35 СК «Аякс» – «Таврія»                                                                        

14-10 ДЮСШ Черніг.-«Райагропостачач»                   

14-45 ДЮСШ Мих. - «Таврія»                              

15-20 СК «Аякс»- «Гірник»                                  

 

група «Захід»

08 (четвер) січня 2015 року м.Енергодар

10-00 «Темп» Енергодар –ДЮСШ «Кам’янка»

10-45 «Аскон-1» Якимівка – «Аскон-2» Якимівка

11-30 ДЮСШ «Кам’янка»- «Аскон-2»

12-15  «Аскон-1» - «Темп»  

13-00 «Аскон-2» - «Темп»

13-45 ДЮСШ «Кам’янка»- «Аскон-1»

 

група «Південь»

14 січня (середа) 2015 року м. Мелітополь

09-30 «Спартак-1» Мелітополь - «Спартак-2» Мелітополь

10-15 «Аріс-1» Мелітополь  - «Аріс-2» Мелітополь

11-00 «Ольвія» Чкалово - ДЮСШ Приазовське

11-45 «Спартак-2» - «Аріс-2»

12-30 «Ольвія» - «Аріс-1»

13-15  ДЮСШ  - «Спартак-1»

14-00   «Аріс-1»  - «Спартак-2»    

 

21 січня (середа) 2015 року м. Мелітополь

09-00 «Аріс-1»  - «Спартак-1»

09-35 ДЮСШ  - «Спартак-2»                                                                                                                                       

10-10«Ольвія» - «Аріс-2»           

10-45 ДЮСШ  – «Аріс-1»                                             

11-20 «Аріс-2»  - «Спартак-1»

11-55 «Спартак-2» - «Ольвія»                                       

12-30 ДЮСШ  – «Аріс-2»

13-05 «Спартак-1» - «Ольвія»                                                         

 

 Директор центру ФЗН  «Спорт для всіх» ЗОР Рибченко О.В.

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Запорожская областная ассоциация мини-футбола

btn

Caesar logo 2 

Фото

Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail
Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail

Поиск

Поздравляем!!!

UKRAINE Анатолий 'Олегович' Краснокутский
... is becoming 25 years old
in 3 days on 18. Декабрь 2017
(* 18.12.1992)

Чемпионат области 2017

Результаты

Первая лига Гр.А

1Л Гр.А Результаты

Первая лига Гр.Б

# Команда MP PTS
1 Ольвия 12 30
2 Таврия-СКИ 12 28
3 ФК Братское 12 25
4 Колос 12 15
5 КТМ 12 13
6 ZOG 12 10
7 ОФК Токмак 12 3

1Л Гр.Б Результаты

Результаты

Форма авторизации



Наш партнер


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн