Календар попередніх змагань серед юнаків 2001-2002 рр.н.

44181Календар попередніх змагань серед юнаків 2001-2002 рр.н.:

група «А»

 

11 січня 2014 року м. Василівка ФОК «Таврія»

 

09-30 ДЮСШ «Таврія-Гірник» Вас. – «Зміна» Василівка

10-00 «Таврія Скіф» Роздол – «Стандарт» Михайлівка

10-30  «Мегаполіс» Запоріжжя - «Голкіпер» Запоріжжя

11-00 ДЮСШ «Таврія-Гірник» Вас. – «Таврія Скіф» Роздол

11-30 «Стандарт» Михайлівка - «Мегаполіс» Запоріжжя

12-00 «Зміна» Василівка - «Голкіпер» Запоріжжя

12-30 «Мегаполіс» Запоріжжя - ДЮСШ «Таврія-Гірник» Вас.

13-00 «Таврія Скіф» Роздол – «Зміна» Василівка

13-30 «Голкіпер» Запоріжжя – «Стандарт» Михайлівка

 

08 лютого 2014 року м. Василівка ФОК «Таврія»

 

09-30 «Зміна» Василівка  - «Стандарт» Михайлівка

10-00 ДЮСШ «Таврія-Гірник» Вас. – Стандарт» Михайлівка

10-30 «Таврія Скіф» Роздол – «Мегаполіс» Запоріжжя

11-00 «Стандарт» Михайлівка - ДЮСШ «Таврія-Гірник» Вас.

11-30 «Мегаполіс» Запоріжжя - «Зміна» Василівка

12-00 «Голкіпер» Запоріжжя – «Таврія Скіф» Роздол

 

група «Б»

 

20 січня 2014 року  м. Мелітополь  ДЮСШ №3

 

09-30 «Аріс-1» м. Мелітополь - «Спартак -2»м.Мелітополь

10-00 «Аріс- 2» м. Мелітополь - «Спартак-1» м.Мелітополь

10-30 ДЮСШ Мелітопольський район - «Спартак-3» м.Мелітополь

11-00 «Антей» м.Мелітополь - «Спартак-1» м.Мелітополь

11-30 «Спартак-3» м.Мелітополь - «Аріс- 2» м. Мелітополь

12-00 «Спартак -2»м.Мелітополь  - ДЮСШ Мелітопольський район

12-30 «Аріс-1» м. Мелітополь - «Антей» м.Мелітополь

 

23 січня 2014 року ДЮСШ №3 м. Мелітополь

 

09-30  «Антей» м.Мелітополь  - «Спартак -2» м.Мелітополь

10-00  «Аріс- 2» м. Мелітополь - «Аріс -1» м. Мелітополь

10-30   ДЮСШ Мелітопольський район - «Спартак-1» м.Мелітополь

11-00  «Спартак-3» м.Мелітополь - «Антей» м.Мелітополь

11-30  «Спартак -2»м.Мелітополь - «Спартак-1» м.Мелітополь

12-00  ДЮСШ Мелітопольський район - «Аріс-1» м. Мелітополь

12-30  «Аріс- 2» м. Мелітополь - «Спартак -2» м.Мелітополь

 

01 лютого 2014 року ДЮСШ №3 м. Мелітополь

 

09-30   «Спартак-1» м.Мелітополь  - «Спартак -3» м.Мелітополь

10-00  ДЮСШ Мелітопольський район - «Аріс- 2» м. Мелітополь

10-30   «Аріс-1» м. Мелітополь -  «Спартак-1» м.Мелітополь

11-00  «Спартак-3» м.Мелітополь  = «Спартак -2»м.Мелітополь

11-30  «Аріс- 2» м. Мелітополь - «Антей» м.Мелітополь

12-00  «Аріс-1» м. Мелітополь - «Спартак -3» м.Мелітополь

12-30  «Антей» м.Мелітополь  -  ДЮСШ Мелітопольський район

 

група «В»

 

18 січня 2014 р. м.Енергодар спорткомплекс ЗАЕС

 

09-30 «Темп» м.Енергодар – «Енергія» м.Енергодар

10-15 ДЮСШ «Кам’янка» м.К-Дніпровська -  «Олімп-НВК» В.Білозерка

11-00 «Темп» м.Енергодар -  «Олімп-НВК» В.Білозерка

11-45 ДЮСШ «Кам’янка» м.К-Дніпровська -  «Енергія» м.Енергодар

12-30 ДЮСШ «Кам’янка» м.К-Дніпровська -  «Темп» м.Енергодар

13-15 «Енергія» м.Енергодар -  «Олімп-НВК» В.Білозерка

 

група «Г»

 

25 січня 2014 р. м. Пологи спортзал ДЮСШ

 

10-00 ДЮСШ Пологи - «Отаман» Г-Поле

10-30 «Бізон» Куйбишево – «Колос» Вільнянськ

11-00 «Отаман» Г-Поле  - «Бізон» Куйбишево

11-30 «Колос» Вільнянськ - ДЮСШ Пологи

12-00 ДЮСШ Пологи - «Бізон» Куйбишево

12-30 «Отаман» Г-Поле – «Колос» Вільнянськ

 

група «Д»

 

26 січня 2014 р. с. Чернігівка спортзал ДЮСШ

 

10-00 ДЮСШ Чернігівка – ФК «Токмак»

10-30 ДЮСШ Приазовське – «Аскон» Якимівка

11-00 ДЮСШ Чернігівка - ДЮСШ Приазовське

11-30 «Аскон» Якимівка – ФК «Токмак»

12-00 «Аскон» Якимівка - ДЮСШ Чернігівка

12-30 ФК «Токмак» = - ДЮСШ Приазовське

 

До фіналу виходять команди, які зайняли 1 місця у кожній групі та дві команди, які зайняли 2 місця у групах «А» і «Б».

Фінансові витрати згідно регламенту турніру.

 

Директор КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я  населення

«Спорт для всіх»         Запорізької обласної ради                                О.В.Рибченко

Тел. 0677361639, 0951577590.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Запорожская областная ассоциация мини-футбола

btn

Caesar logo 2 

Фото

Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail
Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail

Поиск

Поздравляем!!!

UKRAINE Артём 'Александрович' Салимонов
... is becoming 31 years old
in 2 days on 21. Август 2017
(* 21.08.1986)

Чемпионат области 2017

Результаты

Первая лига Гр.А

1Л Гр.А Результаты

Первая лига Гр.Б

# Команда MP PTS
1 Ольвия 12 30
2 Таврия-СКИ 12 28
3 ФК Братское 12 25
4 Колос 12 15
5 КТМ 12 13
6 ZOG 12 10
7 ОФК Токмак 12 3

1Л Гр.Б Результаты

Результаты

Форма авторизации



Наш партнер


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн