Календар попередніх змагань серед юнаків 2003-2004 рр.н.

44181Календар попередніх змагань серед юнаків 2003-2004 рр.н.

 

Група «А»

 

16 лютого 2014 року м. Василівка ФОК «Таврія»

09-30 «Таврія» Василівка – «Стандарт» Михайлівка

10-00 «Колос» Вільнянськ – ДЮСШ«Космос» Запоріжжя

10-30 «Супутник» Запоріжжя - «Зміна» Василівка

11-00 «Таврія» Василівка – «Колос» Вільнянськ

11-30 «Супутник» Запоріжжя – «Стандарт» Михайлівка

12-00 «Зміна» Василівка – ДЮСШ«Космос» Запоріжжя

12-30 «Колос» Вільнянськ – «Супутник» Запоріжжя

13-00 «Стандарт» Михайлівка - «Зміна» Василівка

13-30 ДЮСШ«Космос» Запоріжжя - «Таврія» Василівка

 

23 лютого 2014 року м. Василівка ФОК «Таврія»

09-30 «Зміна» Василівка - «Таврія» Василівка

10-00 «Супутник» Запоріжжя – ДЮСШ«Космос» Запоріжжя

10-30 «Стандарт» Михайлівка  – «Колос» Вільнянськ

11-00 «Таврія» Василівка – «Супутник» Запоріжжя

11-30 ДЮСШ«Космос» Запоріжжя - «Стандарт» Михайлівка

12-00 «Колос» Вільнянськ - «Зміна» Василівка

 

Група «Б»

 

16 січня 2014 року м. Мелітополь ДЮСШ №3

09-30 «Манчестер Сіті» Мелітополь - «Аріс» Мелітополь

10-00 ДЮСШ Приазовське – «Спартак-1» Мелітополь

10-30 «Олімпієць» Приморськ  - «Спартак-2» Мелітополь

11-00 «Аріс» Мелітополь - «Антей» Мелітополь

11-30 «Спартак-2» Мелітополь - «Манчестер Сіті» Мелітополь

12-00 «Спартак-1» Мелітополь - «Олімпієць» Приморськ

12-30 «Антей» Мелітополь – ДЮСШ Приазовське

 

12 лютого 2014 року м. Мелітополь ДЮСШ №3

09-30 «Антей» - «Спартак-1»

10-00 «Манчестер Сіті» - ДЮСШ

10-30 «Олімпієць» - «Аріс»

11-00 ДЮСШ - «Спартак-2»

11-30 «Спартак-1» - «Манчестер Сіті»

12-00 «Антей» - «Олімпієць»

12-30 «Аріс» - «Спартак-2»

 

19 лютого 2014 року м. Мелітополь ДЮСШ №3

09-30 «Спартак-2» - «Антей»

10-00 «Спартак-1» - «Аріс»

10-30 ДЮСШ  - «Олімпієць»

11-00 «Манчестер Сіті» - «Антей»

11-30 «Спартак-2»  - «Спартак-1»

12-00 ДЮСШ - «Аріс»

12-30 «Олімпієць» - «Манчестер Сіті»

 

Група «В»

 

01 березня 2014 року м. Гуляйполе ДЮСШ

10-00 ДЮСШ Оріхів – «Отаман» Гуляйполе

10-30 «Бізон» Куйбишево – «Мегаполіс» Запоріжжя

11-00 «Голкіпер» Запоріжжя – ФК «Токмак»

11-30 «Отаман» Гуляйполе - «Бізон» Куйбишево

12-00 ФК «Токмак» - «Мегаполіс» Запоріжжя

12-30 ДЮСШ Оріхів - «Голкіпер» Запоріжжя

 

08 березня 2014 року м. Гуляйполе ДЮСШ

10-00 «Бізон» Куйбишево - «Голкіпер» Запоріжжя

10-30 «Мегаполіс» Запоріжжя – «Отаман» Гуляйполе

11-00 ДЮСШ Оріхів - ФК «Токмак»

11-30 «Голкіпер» Запоріжжя – «Мегаполіс» Запоріжжя

12-00 «Бізон» Куйбишево - ДЮСШ Оріхів

12-30 ФК «Токмак» – «Отаман» Гуляйполе

13-00 «Мегаполіс» Запоріжжя - ДЮСШ Оріхів

13-30 «Бізон» Куйбишево – ФК «Токмак»

14-00 «Отаман» Гуляйполе - «Голкіпер» Запоріжжя

 

Група «Г»

 

09 лютого 2014 року м. Енергодар спорткомплекс «ЗАЕС»

10-00 «Темп» Енергодар – «Енергія» Енергодар

10-30 «Олімп-НВК» В.Білозерка – ДЮСШ «Кам’янка»

11-00 «Ізвестія-ДЮФК» Веселе - «Темп» Енергодар

11-30 «Енергія» Енергодар - – ДЮСШ «Кам’янка»

12-00 «Ізвестія-ДЮФК» Веселе - «Олімп-НВК» В.Білозерка

 

16 лютого 2014 року м. Енергодар спорткомплекс «ЗАЕС»

 

10-00 «Енергія» Енергодар - «Олімп-НВК» В.Білозерка

10-30 ДЮСШ «Кам’янка» - «Ізвестія-ДЮФК» Веселе

11-00 «Олімп-НВК» В.Білозерка - «Темп» Енергодар

11-30 «Ізвестія-ДЮФК» Веселе - «Енергія» Енергодар

12-00 «Темп» Енергодар - – ДЮСШ «Кам’янка»

 

До фіналу виходять команди, які зайняли 1 та 2  місця у кожній групі. Результат матчів команд з однієї групи зараховується до фінальних змагань.

Фінансові витрати згідно регламенту турніру.

 

Директор КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я  населення

 

«Спорт для всіх»         Запорізької обласної ради                                О.В.Рибченко

 

Тел. 0677361639, 0951577590.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Запорожская областная ассоциация мини-футбола

btn

Caesar logo 2 

Фото

Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail
Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail

Поиск

Поздравляем!!!

UKRAINE Илья 'Юрьевич' Несветаев
... is becoming 22 years old
TODAY on 28. Июль 2017
(* 28.07.1995)

Чемпионат области 2017

Результаты

1Л Гр.А Результаты

Первая лига Гр.Б

# Команда MP PTS
1 Ольвия 9 27
2 Таврия-СКИ 10 24
3 ФК Братское 9 21
4 КТМ 11 10
5 Колос 9 9
6 ZOG 10 7
7 ОФК Токмак 10 3

1Л Гр.Б Результаты

Результаты

Форма авторизации



Наш партнер


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн