Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Календар попередніх змагань серед юнаків

  44181Календар попередніх змагань серед юнаків!

    

 

Календар попередніх змагань серед юнаків 1999-2000 рр.н. у групі «Г»:

 

01 лютого 2014 р. м. Гуляйполе спортзал ДЮСШ

10-00 «Колос» Вільнянськ - «Отаман» Г-Поле

10-45 «Мегаполіс» Запоріжжя – «Голкіпер» Запоріжжя

11-30 «Таврія» Н-Миколаївка - «Колос» Вільнянськ

12-15 «Отаман» Г-Поле - «Мегаполіс» Запоріжжя

13-00 «Голкіпер» Запоріжжя - «Таврія» Н-Миколаївка

 

15 лютого 2014 р. с. Новомиколаївка спортзал ДЮКФП

10-00 «Мегаполіс» Запоріжжя - «Таврія» Н-Миколаївка

10-45 «Голкіпер» Запоріжжя - «Отаман» Г-Поле

11-30 «Мегаполіс» Запоріжжя - «Колос» Вільнянськ

12-15 «Отаман» Г-Поле - «Таврія» Н-Миколаївка

13-00 «Голкіпер» Запоріжжя - «Колос» Вільнянськ

 

 

         Календар попередніх змагань серед юнаків 1999-2000 рр.н. у групі «Д»:

 

11 січня 2014 р. м. Токмак спорткомплекс

10-00 ФК «Токмак» Токмак – «Шквал» Молочанськ

10-45 ДЮСШ Приазовське - «Аскон-1» Якимівка

11-30 «Аскон-2» Якимівка - ФК «Токмак»

12-15 «Шквал» Молочанськ - ДЮСШ Приазовське

13-00 «Аскон-1» Якимівка - «Аскон-2» Якимівка

 

18 січня 2014 р. м. Токмак спорткомплекс

10-00 «Аскон-1» Якимівка - ФК «Токмак» Токмак

10-45 ДЮСШ Приазовське - «Аскон-2» Якимівка

11-30 «Аскон-1» Якимівка – «Шквал» Молочанськ

12-15 ДЮСШ Приазовське - ФК «Токмак» Токмак

13-00 «Аскон-2» Якимівка – «Шквал» Молочанськ

 

         Календар попередніх змагань серед юнаків 1999-2000 рр.н. у групі «А»:

 

10 січня 2014 року м. Василівка ФОК «Таврія»

09-30 ДЮСШ «Таврія-Гірник» Вас. – «Зміна» Василівка

10-15 «Супутник» Запоріжжя – «Стандарт» Михайлівка

11-00 «Ізвестія-ДЮФК» Веселе - ДЮСШ «Таврія-Гірник» Вас.

11-45 «Зміна» Василівка - «Супутник» Запоріжжя

12-30 «Стандарт» Михайлівка - «Ізвестія-ДЮФК» Веселе

 

25 січня 2014 року м. Василівка ФОК «Таврія»

09-30 «Стандарт» Михайлівка – «Зміна» Василівка

10-15 «Супутник» Запоріжжя – «Ізвестія-ДЮФК» Веселе

11-00 «Стандарт» Михайлівка - ДЮСШ «Таврія-Гірник» Вас.

11-45 «Зміна» Василівка - «Ізвестія-ДЮФК» Веселе

12-30 ДЮСШ «Таврія-Гірник» Вас. – «Супутник» Запоріжжя

 

 

 

         Календар попередніх змагань серед юнаків 1999-2000 рр.н. у групі «Б»:

 

11 січня 2014 року м. Мелітополь ДЮСШ №3

09-30 «Аріс-1» м. Мелітополь - «Аріс- 2» м. Мелітополь

10-15 «Спартак -2»м.Мелітополь - ДЮСШ Мелітопольський район

11-00 «Спартак -1» м.Мелітополь - «Аріс-1» м. Мелітополь

11-45 «Аріс- 2» м. Мелітополь - «Спартак-2» м.Мелітополь

12-30 ДЮСШ Мелітопольський район - «Спартак-1» м.Мелітополь

 

15 січня 2014 року ДЮСШ №3 м. Мелітополь

09-30 «Спартак -2» м.Мелітополь - «Спартак-1» м.Мелітополь

10-15 ДЮСШ Мелітопольський район - «Аріс- 2» м. Мелітополь

11-00 «Аріс -1» м. Мелітополь - «Спартак-2» м.Мелітополь

11-45 «Аріс- 2» м. Мелітополь - «Спартак-1» м.Мелітополь

12-30 ДЮСШ Мелітопольський район - «Аріс-1» м. Мелітополь

 

 

 

 

         Календар попередніх змагань серед юнаків 1999-2000 рр.н. у групі «В»:

 

19 січня 2014 р. с. Заповітне К-Дніпровський район

09-30 «Заповітне» с.Заповітне – «Темп» м.Енергодар

10-15 ДЮСШ «Кам’янка» м.К-Дніпровська - «Олімп-НВК» В.Білозерка

11-00 «Заповітне» с.Заповітне - ДЮСШ «Кам’янка» м.К-Дніпровська

11-45 «Олімп-НВК» В.Білозерка – «Темп» м.Енергодар

12-30 ДЮСШ «Кам’янка» – «Темп» м.Енергодар

13-15 «Олімп-НВК» В.Білозерка - «Заповітне» с.Заповітне

         До фіналу виходять команди, які зайняли 1 місця у кожній групі та одна команда, яка має кращий показник серед других місць у групах з 5 учасниками.

         Фінансові витрати згідно регламенту турніру.

 

Директор КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення

«Спорт для всіх»         Запорізької обласної ради                                О.В.Рибченко

Тел. 0677361639, 0951577590.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 175 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 13 35
2 Мотор 12 34
3 Таврия-Скиф 13 26
4 Бердянск 11 20
5 Портовик 12 16
6 Агро Ком 1990 13 11
7 Дизелист 13 10
8 ФК "Запоріжжя 13 9
9 Мел. черешня 13 9
10 НовАвтотранс 13 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 13 тур: Надрічний Максим (Дизеліст), Висоцький Вадим (Мелітопольска Черешня)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн