Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

КАЛЕНДАР зональних змагань першості області з футзалу серед юнаків 2003-2004 рр.н.

2232КАЛЕНДАР зональних змагань першості області з футзалу серед юнаків 2003-2004 рр.н.

 

 

 

К А Л Е Н Д А Р

зональних змагань першості області з футзалу серед юнаків 2003-2004 рр.н.,

під гаслом «Граємо за Україну разом!»

 

група «Північ»

м. Василівка ФОК «Таврія» 12 лютого 2016 року

  1. «Таврія-1» Василівка
  2. «Таврія-2» Василівка
  3. СДЮШОР «Космос» Запоріжжя
  4. «Аякс» Запоріжжя
  5. «Колос» Вільнянськ

10-00 «Таврія-1» - «Таврія-2»

10-30 СДЮШОР – «Колос»

11-00 «Аякс» - «Таврія-2»

11-30 СДЮШОР – «Таврія-1»

12-00 «Таврія-2» - «Колос»

12-30 «Таврія-1» - «Аякс»

13-00 «Таврія-2» - СДЮШОР

13-30 «Колос» - «Аякс»

14-00 «Колос» - «Таврія-1»

14-30 «Аякс» - СДЮШОР

 

група «Схід»

м.  Пологи ДЮСШ 05 лютого 2016 року

  1. ДЮСШ-1 Пологи
  2. ДЮСШ-2 Пологи
  3. «Отаман» Гуляйполе
  4. «Бізон» Куйбишево
  5. ДЮСШ Розівка

10-00 ДЮСШ-1 – ДЮСШ-2

10-30 «Бізон» - «Отаман»

11-00 ДЮСШ – ДЮСШ-2

11-30 ДЮСЩ-1 – «Бізон2

12-00 ДЮСШ-2 – «Отаман»

12-30 ДЮСЩ-1 – ДЮСШ

13-00 ДЮСЩ-2 – «Бізон»

13-30 «Отаман» - ДЮСШ

14-00 ДЮСШ – «Бізон»

14-30 «Отаман» - ДЮСШ-1

 

група «Центр»

м.  Токмак спорткомплекс  06 лютого 2016 року

  1. «Дизеліст-1» Токмак
  2. «Дизеліст-2» Токмак
  3. ДЮСШ Молочанськ
  4. ДЮСШ Чернігівка
  5. «Олімпієць» Приморськ
  6. ДЮСШ-1  Бердянськ
  7. ДЮСШ -2 Бердянськ

10-00 «Дизеліст-1» - ДЮСШ Молочанськ

10-30 ДЮСШ-1 Бердянськ - ДЮСШ-2 Бердянськ

11-00 «Дизеліст-2» - ДЮСШ Чернігівка

11-30 ДЮСШ-2 Бердянськ - «Олімпієць»

12-00 «Дизеліст-2» - ДЮСШ Молочанськ

12-30 «Дизеліст-1» - ДЮСШ-1 Бердянськ

13-00 ДЮСШ Чернігівка - ДЮСШ-2 Бердянськ

13-30 «Олімпієць» - «Дизеліст-2»

14-00 ДЮСШ Молочанськ - ДЮСШ-2 Бердянськ

14-30 ДЮСШ Чернігівка - ДЮСШ-1 Бердянськ

15-00«Дизеліст-1» - «Олімпієць»

 

м.  Токмак спорткомплекс  _____ лютого 2016 року

10-00 «Дизеліст-1» - «Дизеліст-2»

10-30 ДЮСШ Молочанськ - ДЮСШ Чернігівка

11-00 «Олімпієць» - ДЮСШ -1 Бердянськ

11-30  «Дизеліст-1» - ДЮСШ – 2 Бердянськ

12-00  ДЮСШ Чернігівка - «Олімпієць»

12-30 ДЮСШ -1 Бердянськ - ДЮСШ Молочанськ

13-00 «Дизеліст-2» - ДЮСШ – 2 Бердянськ

13-30 «Дизеліст-1» -  ДЮСШ Чернігівка

14-00 ДЮСШ Молочанськ - «Олімпієць»

14-30 ДЮСШ -1 Бердянськ - «Дизеліст-2»

 

група «Захід»

м.  Енергодар  спорткомплекс  ЗАЕС 03 лютого 2016 року

  1. «Темп» Енергодар
  2. «Енергія» Енергодар
  3. ДЮСШ К-Дніпровська
  4. ДЮСШ «Колос»
  5. НВК В-Білозерка
  6. «Аскон-1» Якимівка
  7. «Аскон-2» Якимівка

 

10-00 «Енергія» - «Темп»

10-30 «Аскон-2» - «Колос

11-00» «Аскон-1» - «Темп»

11-30 НВК – «Енергія»

12-00 ДЮСШ – «Аскон-2»

12-30 «Колос» - НВК

13-00 «Темп» - ДЮСШ

13-30 «Аскон-2» - «Енергія»

14-00 НВК – «Аскон-1»

14-30 ДЮСШ – «Енергія»

15-00 «Аскон-1» - «Колос»

 

м.  Енергодар  спорткомплекс  ЗАЕС 17 лютого 2016 року

10-00 «Колос» - «Темп»

10-30 ДЮСШ – НВК

11-00 «Аскон-1» - «Аскон-2»

11-30 «Енергія» - Колос»

12-00 «Аскон-1» - ДЮСШ

12-30 «Аскон-2» - НВК

13-00 «Колос» - ДЮСШ

13-30 «Темп» - «Аскон-2»

14-00 «Аскон-1» - «Енергія»

14-30 НВК – «Темп»

 

група «Південь»

м.  Мелітополь  ДЮСШ №3   04 лютого 2016 року

 

  1. «Спартак-1» Мелітополь
  2. «Спартак-2» Мелітополь
  3. «Спартак-3» Мелітополь
  4. ДЮСШ Мелітопольський район
  5. «Аріс-1» Мелітополь
  6. «Аріс-1» Мелітополь
  7. ДЮФК Веселе

 

08-30 «Спартак-3» - «Спартак-2»

08-55 «Аріс-1» - «Спартак-1»

09-20 ДЮСШ – «Аріс-2»

09-45 ДЮФК – «Спартак-2»

10-10 «Спартак-1» - «Спартак-3»

10-35 «Аріс-1» - ДЮСШ

11-00 «Спартак-3» - ДЮФК

11-25 «Спартак-2» - «Спартак-1»

11-50 «Аріс-2» - «Спартак-3»

12-15 ДЮФК – «Аріс-1»

12-40 ДЮСШ – «Спартак-2»

м.  Мелітополь  ДЮСШ №3   11 лютого 2016 року

08-30 «Аріс-2» - «Аріс-1»

08-55 «Спартак-3» - ДЮСШ

09-20 «Спартак-1» - ДЮФК

09-45 «Спартак-2» - «Аріс-1»

10-10 «Аріс-2» - ДЮФК

10-35 «Аріс-1» - «Спартак-3»

11-00 «Спартак-1» - «Аріс-2»

11-25 ДЮФК – ДЮСШ

11-50 «Аріс-2» - «Спартак-2»

12-15 ДЮСШ – «Спартак-1»

При собі мати оформлену заявку, завірену підписом лікаря та керівником організації. Спортсмени допускаються на майданчик тільки при наявності футбольних щитків.

До півфіналів виходять команди, які посіли 1,2 місця у групах.

Витрати по участі у змаганнях згідно регламенту.

Головний суддя змагань                                                         А.М.Гаценко

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 167 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 12 32
2 Мотор 11 31
3 Таврия-Скиф 12 23
4 Бердянск 10 17
5 Портовик 11 13
6 Агро Ком 1990 12 11
7 Дизелист 12 10
8 ФК "Запоріжжя 12 9
9 Мел. черешня 12 9
10 НовАвтотранс 12 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 13 тур: Надрічний Максим (Дизеліст), Висоцький Вадим (Мелітопольска Черешня)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн