Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Календар зональних змагань першості області з футзалу серед юнаків 2005-2006 рр.н. Увага зміни!!!

2232Календар зональних змагань першості області 2016 з футзалу серед юнаків 2005-2006 рр.н.

 

 

 

К А Л Е Н Д А Р

зональних змагань першості області з футзалу серед юнаків 2005-2006 рр.н.,

під гаслом «Граємо за Україну разом!»

 

група «Південь»                                                                                         

м. Токмак спорткомплекс 20 лютого 2016 року

10-00 «Дизеліст-1» Токмак – ДЮСШ Чернігівка

10-30 ДЮСШ-1 Бердянськ – ДЮСШ-2 Бердянськ

11-00 ФК«Таврія» Токмацький р-н – ДЮСШ Чернігівка

11-30 «Дизеліст-2» Токмак – «Олімпіець» Приморськ

12-00 ДЮСШ-1 Бердянськ - «Дизеліст-1» Токмак

12-30 «Олімпіець» Приморськ – ДЮСШ-2 Бердянськ

13-00 «Дизеліст-1» Токмак - «Дизеліст-2» Токмак

13-30 ФК«Таврія» Токмацький р-н - ДЮСШ-1 Бердянськ

14-00 «Дизеліст-2» Токмак - ДЮСШ-2 Бердянськ

14-30 «Олімпіець» Приморськ - ФК«Таврія» Токмацький р-н

ЗМІНИ !!! с. Чернігівка ДЮСШ 03 березня 2016 року

10-00 ДЮСШ Чернігівка - «Дизеліст-2» Токмак

10-30 «Дизеліст-1» Токмак - ФК«Таврія» Токмацький р-н

11-00 ДЮСШ-2 Бердянськ - ДЮСШ Чернігівка

11-30 «Олімпіець» Приморськ - ДЮСШ-1 Бердянськ

12-00 ДЮСШ-2 Бердянськ - ФК«Таврія» Токмацький р-н

12-30 ДЮСШ-1 Бердянськ - «Дизеліст-2» Токмак

13-00 «Дизеліст-1» Токмак - «Олімпіець» Приморськ

13-30 ФК«Таврія» Токмацький р-н - «Дизеліст-2» Токмак

14-00 ДЮСШ Чернігівка - «Олімпіець» Приморськ

14-30 ДЮСШ-2 Бердянськ - «Дизеліст-1» Токмак

15-00 ДЮСШ-1 Бердянськ - ДЮСШ Чернігівка

група «Схід»                   

м. Пологи ДЮСШ 05 березня 2016 року

10-00 ДЮСШ-2 Пологи – ДЮСШ-1 Пологи

10-30 «Отаман» Гуляйполе – «Мегаполіс» Запоріжжя

11-00 «Бізон» Куйбишево – «МГА» Запоріжжя

11-30 «Колос» Вільнянськ – «Отаман» Гуляйполе

12-00 ДЮСШ-2 Пологи – «МГА» Запоріжжя

12-30 «Мегаполіс» Запоріжжя - «Бізон» Куйбишево

13-00 ДЮСШ-1 Пологи – «Отаман» Гуляйполе

13-30 «МГА» Запоріжжя - «Колос» Вільнянськ

14-00 «Мегаполіс» Запоріжжя - ДЮСШ-2 Пологи

14-30 ДЮСШ-1 Пологи - «Бізон» Куйбишево

15-00 ДЮСШ-2 Пологи - «Колос» Вільнянськ

ЗМІНИ !!! м. Гуляйполе ДЮСШ 12 березня 2016 року

10-00 ДЮСШ-2 Пологи – «Отаман» Гуляйполе

10-30 «Мегаполіс» Запоріжжя – «МГА» Запоріжжя

11-00 ДЮСШ-1 Пологи - «Колос» Вільнянськ

11-30 ДЮСШ-2 Пологи - «Бізон» Куйбишево

12-00 «Колос» Вільнянськ - «Мегаполіс» Запоріжжя

12-30 «Бізон» Куйбишево - «Отаман» Гуляйполе

13-00 ДЮСШ-1 Пологи -«МГА» Запоріжжя

13-30 «Бізон» Куйбишево - «Колос» Вільнянськ

14-00 ДЮСШ-1 Пологи - «Мегаполіс» Запоріжжя

14-30 «Отаман» Гуляйполе – «МГА» Запоріжжя

група «Південь»                           

м. Мелітополь ДЮСШ №3 27 лютого 2016 року

10-00 «Спартак-1» Мелітополь - «Спартак-2» Мелітополь

10-30 «Спартак-3» Мелітополь – «Азовець» Кирилівка

11-00 «Аріс» Мелітополь – «Прогрес С.І.» Якимівка

11-30 «Антей» Мелітополь - «Спартак-3» Мелітополь

12-00 «Азовець» Кирилівка - «Аріс» Мелітополь

12-30 «Прогрес С.І.» Якимівка - «Спартак-2» Мелітополь

13-00 «Спартак-1» Мелітополь - «Спартак-3» Мелітополь

13-30 «Азовець» Кирилівка - «Спартак-2» Мелітополь

14-00 «Прогрес С.І.» Якимівка - «Антей» Мелітополь

14-30 «Спартак-1» Мелітополь - «Аріс» Мелітополь

15-00 «Антей» Мелітополь - «Спартак-2» Мелітополь

м. Мелітополь ДЮСШ №3 11 березня 2016 року

08-30 «Спартак-3» Мелітополь - «Спартак-2» Мелітополь

08-55 «Азовець» Кирилівка - «Антей» Мелітополь

09-20 «Спартак-1» Мелітополь – «Прогрес С.І.» Якимівка

09-45 «Спартак-3» Мелітополь - «Аріс» Мелітополь

10-10 «Спартак-1» Мелітополь - «Азовець» Кирилівка

10-35 «Прогрес С.І.» Якимівка - «Спартак-3» Мелітополь

11-00 «Антей» Мелітополь - «Аріс» Мелітополь

11-25 «Прогрес С.І.» Якимівка – «Азовець» Кирилівка

11-50 «Спартак-2» Мелітополь - «Аріс» Мелітополь

12-15 «Антей» Мелітополь - «Спартак-1» Мелітополь

 

група «Захід»                 

ЗМІНИ !!! м. Василівка ФОК «Таврія» 04 березня 2016 року

10-00 ДЮСШ Михайлівка – «Таврія» Василівка

10-30 «Темп» Енергодар – «Аякс» Запоріжжя

11-00 ДЮСШ К-Дніпровська – СДЮШОР Запоріжжя

11-30 ДЮСШ Михайлівка – «Енергія» Енергодар

12-00 СДЮШОР Запоріжжя - «Темп» Енергодар

12-30 ДЮСШ К-Дніпровська – «Таврія» Василівка

13-00 ДЮСШ Михайлівка – «Аякс» Запоріжжя

13-30 «Енергія» Енергодар - «Таврія» Василівка

14-00 ДЮСШ Михайлівка – «Темп» Енергодар

14-30 «Аякс» Запоріжжя – СДЮШОР Запоріжжя

м. Енергодар спорткомплекс ЗАЕС 13 березня 2016 року

10-00 «Енергія» Енергодар – «Темп» Енергодар

10-30 ДЮСШ К-Дніпровська – «Аякс» Запоріжжя

11-00 СДЮШОР Запоріжжя – «Таврія» Василівка

11-30 ДЮСШ Михайлівка – ДЮСШ К-Дніпровська

12-00 СДЮШОР Запоріжжя - «Енергія» Енергодар

12-30 «Аякс» Запоріжжя – «Таврія» Василівка

13-00 «Темп» Енергодар - ДЮСШ К-Дніпровська

13-30 ДЮСШ Михайлівка – СДЮШОР Запоріжжя

14-00 «Енергія» Енергодар – «Аякс» Запоріжжя

14-30 «Таврія» Василівка - «Темп» Енергодар

15-00 ДЮСШ К-Дніпровська - «Енергія» Енергодар

 

При собі мати оформлену заявку, завірену підписом лікаря та керівником організації. Спортсмени допускаються на майданчик тільки при наявності футбольних щитків.

                До півфіналів виходять команди, які посіли 1,2,3 місця у групах ( с «золотими» очками).

 

 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 75 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 13 35
2 Мотор 11 31
3 Таврия-Скиф 13 26
4 Бердянск 11 20
5 Портовик 12 16
6 Агро Ком 1990 13 11
7 Дизелист 13 10
8 ФК "Запоріжжя 12 9
9 Мел. черешня 13 9
10 НовАвтотранс 13 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 13 тур: Надрічний Максим (Дизеліст), Висоцький Вадим (Мелітопольска Черешня)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн