КДК ЗОФФ протокол № 6 - 2013

фото конгрессПро порушення під час гри чемпіонату Запорізької області з футболу між командами «Мелітопольська Черешня» (м. Мелітополь) та «Агро-Осипенко» (Бердянський р-н), яка відбулася 27.07.2013 р.

 

 

Протокол № 6-2013

засідання Контрольно-дисциплінарного комітету

Запорізької обласної федерації футболу

 

м. Запоріжжя                                                                                    22 серпня 2013 року

 

ПРИСУТНІ:

  1. Монько Євген Миколайович;
  2. Потапенко Роман Володимирович;
  3. Ужва Сергій Євгенович.

Присутні три з п’яти членів КДК.

Збори вважаються правомочними та відкритими.

 

Порядок денний

  1. 1.Про порушення під час гри чемпіонату Запорізької області з футболу між командами «Мелітопольська Черешня» (м. Мелітополь) та «Агро-Осипенко» (Бердянський р-н), яка відбулася 27.07.2013 р.

 

З першого питання слухали:

Інформацію Монько Є.М. «Про порушення під час гри чемпіонату Запорізької області з футболу між командами «Мелітопольська черешня» (м. Мелітополь) та «Агро-Осипенко» (Бердянський р-н), яка відбулася 27.07.2013 р.»

            До КДК ЗОФФ надійшла інформація про те, що у грі чемпіонату Запорізької області з футболу між командами «Мелітопольська Черешня» (м. Мелітополь) та «Агро-Осипенко» (Бердянський р-н), яка відбулася 27.07.2013 р., у грі на боці команди «Мелітопольська Черешня» приймав участь Міщенко Олег, який на той момент мав чотири попередження і не мав права приймати участь у грі.

            Згідно наданих Комітетом з проведення змагань рапортів арбітра, ця інформація знайшла підтвердження, а саме Олег Міщенко вже отримував попередження в наступних матчах: «Таврія» - «Мелітопольська Черешня» 25.05.2013; «Мелітопольська Черешня» - «Таврія-Ін-Тайм» 22.06.2013; «Спартак-КПУ» - «Мелітопольська Черешня» 13.07.2013; «Мелітопольська Черешня» - «Мотор» 20.07.2013. З наданого рапорту арбітра у матчі «Мелітопольська Черешня» -«Агро-Осипенко» Олег Міщенко також приймав участь.

            Відповідно до п. 3 розділу 4 Регламенту Чемпіонату Запорізької області всі питання дисциплінарного характеру, пов’язані з проведенням Чемпіонату вирішуються згідно Дисциплінарних правил ЗОФФ.

            Відповідно до п. 1.14 ст. 15 Дисциплінарних правил ЗОФФ за кожні чотири жовті картки, отримані футболістом у матчах обласних змагань з футболу, здійснюється відсторонення на один матч.

            Відповідно до п. 3 розділу 6 Регламенту Чемпіонату Запорізької області команда (клуб) зобов’язані самостійно вести облік дисциплінарних санкцій, які застосовуються арбітром (жовті та червоні картки) до гравців клубу.

Згідно п. 1.9 Дисциплінарних правил ЗОФФ за внесення до рапорту арбітра незаявленого або відстороненого від участі у матчах футболіста до клубу (команди) застосовуються дисциплінарні санкції.

Проаналізувавши та обговоривши матеріали справи, керуючись пунктом 1 статті 38, статтею 39, статтею 57, пунктом 2 статті 56, статтею 61 Дисциплінарних правил ЗОФФ,-

 

Вирішили:

1. У порядку підпункту 1.4 статті 22 Дисциплінарних правил ЗОФФ – результат матчу «Мелітопольська черешня» (м. Мелітополь) та «Агро-Осипенко» (Бердянський р-н), який відбувся 27.07.2013 р. анулювати та зарахувати команді «Агро-Осипенко» перемогу.

 

Голосували: «за» - 2, «проти» - 1, «утрималися» - 0

 

У відповідності до пункту 2 статті 64 Дисциплінарних правил ЗОФФ це рішення може бути оскаржене до Апеляційного комітету ЗОФФ не пізніше 10 (десяти) днів з моменту його отримання.

 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Дискваліфікації

2 тур пропускають:

Чухрай Артем (Агро Ком 1990)

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 178 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн