Комісія прийняла стадіон!

stad kom 1«Славутич Арена» готова до футбольного сезону та змагань міжнародного рівня

Такий висновок зробила обласна комісія з контролю за станом спортивних споруд для проведення спортивних та культурно-видовищних заходів за підсумками засідання, яке відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна. У заході взяли участь голова Запорізької обласної федерації футболу Віктор Межейко, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, представники Головного управління Національної поліції у Запорізькій області, Головного управління ДСНС України в Запорізькій області, обласного лабораторного центру МОЗ України, Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, міської ради та Федерації футболу України в Запорізькій області. Вони розглянули питання готовності стадіону «Славутич Арена» до чергового футбольного сезону.

stad kom 2Після огляду споруди комісія дійшла висновку, що футбольна арена повністю готова до змагань не тільки обласного і всеукраїнського рівнів, а й міжнародного.
Директор КП «Футбольний клуб «Металург» Максим Лупашко поінформував про виконану роботу в 2017 році. Зокрема, встановлено нові пропускні турнікети, які відповідають міжнародним стандартам та забезпечують безпечне відвідування стадіону, а в разі небезпеки дозволяють евакуювати 12 тисяч людей усього за сім хвилин; встановлено нові сидіння, захисну покрівлю від несприятливих погодних умов, оновлено медичне забезпечення та засоби громадської безпеки тощо.
У планах на 2018 рік - заміна покриття футбольного поля, яке потребує оновлення. У програмі заходів заплановано проведення молодіжного чемпіонату України на базі «Славутич Арени», прийняття міжнародних змагань за участю команд світового рівня. Наразі стадіон є домашньою ареною ФК «Зоря» та МФК «Металург». Приймає фінальні змагання чемпіонатів та кубків України, а також повністю готовий до міжнародних змагань за всіма вимогами.

За матеріалами сайту Облдержадміністрації

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Дискваліфікації

2 тур пропускають:

Чухрай Артем (Агро Ком 1990)

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 163 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн