Команда Оріхівської ДЮСШ – бронзовий призер першості ВФСТ «Колос» «ЗОЛОТИЙ КОЛОС УКРАЇНИ-2015» серед юнаків 2002-2003 рр. н.

УрочистеЗ 13 по 19 липня в м. Скадовську Херсонської області на однойменній начально-спортивній базі ВФСТ «Колос» АПК України пройшли Всеукраїнські змагання першості ВФСТ «Колос» АПК України з футболу на Кубок «Золотий колос України» 2015 року серед команд юнаків 2002-2003 років народження, учнів позашкільних навчальних закладів ВФСТ «Колос» АПК України.

У першості взяли участь 18 колосівських команд з 13 областей України, у тому числі з Луганської і Донецької, по суті майже вдвічі більше, ніж у минулому році у середній віковій групі.

На урочистому відкритті змагань, де були присутні майже 300 юних футболістів, більше півсотні тренерів, арбітрів ,організаторів  та сотня палких прихильників, команди вітали:

-          Олександр Гавриш, Скадовський міський голова;

-          Ігор Москвичов, головний тренер футзальної команди Екстра-Ліги чемпіонату України  «Продексім» м. Херсон, бронзовий призер чемпіонату світу у складі збірної України, двічі срібний призер чемпіонату Європи, семиразовий чемпіон України, п’ятиразовий володар Кубка України футзалу;

-          Віктор Бербенцев, перший заступник голови Херсонської обласної федерації футболу;

-          Сергій Кравченко, тренер-селекціонер дитячої футбольної академії ФК «Шахтар»(м. Донецьк);

По завершенні урочистого відкриття учасники спільно хором виконали Гімн України.

гимн укр

Запорізький «Колос» на змаганнях цієї вікової категорії був представлений трьома командами з Якимівського, Чернігівського та Оріхівського районів. Нагадаємо, що тижнем раніше ще три команди від Запорізької області брали участь у змаганнях наймолодшої вікової категорії: Пологівського, Приазовського та Кам`янсько-Дніпровського районів. Чудовий результат серед 34(!) команд-учасниць показали вихованці Приазовської ДЮСШ (тренер Вадим Лобинцев), які в підсумку увійшли до вісімки найкращих команд України.

Всі матчі першості проходили за правилами клубу «Шкіряний м’яч» (9 на 9) за змішаною системою у два раунди:

-          І груповий раунд – відбіркові групові змагання за коловою системою у одне коло у 3 відбіркових групах по 6 команд у кожній;

-          ІІ нокаут – раунд – матчі плей-офф, починаючи з 1/4 фіналу, куди вийшли 8 кращих команд: по  2 команди, що посіли І – ІІ місця в групах та 2 кращі команди, що посіли ІІІ місця в групах.

Футбол

Найкращий результат серед команд-учасниць Запорізької області , зігравши вісім матчів, з них у чотирьох перемігши, у двох програвши та у двох зігравши унічию, показали футболісти Оріхівської ДЮСШ (директор Микола Бондаренко, тренер Артем Алєксєєв), які у підсумку посіли почесне третє місце змагань. Доречно сказати, що у півфіналі наші юнаки в серії післяматчевих пенальті поступилися майбутнім чемпіонам з Нікопольськогорайону Дніпропетровської області.

Бронзовими призерами першості на Кубок «Золотий колос України» 2015 року серед команд юнаків 2002-2003 років народження стали юні футболісти команди «Агротех», вихованці Оріхівської ДЮСШ: Третяк Давид, Надрічний Максим,Рясний Богдан, Юрічко Олександр, Гладкий Єгор, Канцур Роман, Авраменко Арсеній,Солоп Богдан, Подоляк Олег, Бєлостоцький Ярослав, Кумець Андрій, Козир Микола, Бас Володимир ,Воленко Сергій, Гнусін Владислав.

IMG 5504

У вісімку найкращих команд увійшла команда «Надія» з Чернігівського району ( директор Сергій Макаренко, тренер Віталій Перетятько), яка вже не вперше представляє Запорізький «Колос» на змаганнях такого рівня. Достойно виступила і команда-дебютант першості (Якимівський «Лиман»-тренери Валерій Усоян та Анатолій Дєдушев), якій для того, щоб вийти з групи до чвертьфіналу, не вистачило одного залікового очка. Також слід побажати успіхів ще трьом нашим командам( з Михайлівського, Василівського та Веселівського районів), які з 20 по 26 липня представлятимуть Запорізьку область на цих змаганнях серед юнаків старшої вікової групи.