Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

«Мінерал», «Олімпієць», «Дизеліст»!

IMG 4779«Даруємо радість дітям!» - під таким гаслом в спорткомплексі  Пологівської ДЮСШ  пройшов традиційний турнір з футзалу.
Змагання проводить комунальний заклад «Обласний центр  фізичного здоров’я населення «Спорт для  всіх» Запорізької обласної ради спільно з пологівським міським центром ФЗН «Спорт для всіх» (директор Михайло Садовий)  та  Пологівською ДЮСШ  (директор Іван Сіденко).

IMG 4777 IMG 4795

В цьому році учасниками турніру були юнаки 2003 року народження.  Вісім команд, а це понад 100 спортсменів,  мали шанси вибороти нагороди турніру: «Гірник» (Дніпрорудне), «Колос» (Вільнянськ), «Олімпієць» (Приморськ), «Бізон» (Більмак), «Дизеліст» (Токмак), «Надія» (Чернігівка  та два місцевих колективи  «Мінерал» та «Батьківщина».
У вирішальному двобої зустрілися  неодноразові  переможці та призери обласних змагань – команди «Мінерал»  (Пологи)  та «Олімпієць» (Приморськ).

IMG 4797

Перемігши з рахунком  7:0 перше місце вибороли юнаки Пологівської ДЮСШ (тренер Віктор Кулініч). Срібні нагороди отримали вихованці Приморської ДЮСШ (тренер Віктор Клименко). За третє місце змагалися команди «Гірник» та «Дизеліст». В запеклій боротьбі з рахунком 2:0 перемогли футзалісти міста Токмак (тренер Володимир Тумановський).

IMG 4790IMG 4794

Переможці та призери  були нагороджені кубками, медалями та грамотами ОЦ ФЗН «Спорт для всіх». Приз кращого гравця турніру директор обласного центра ФЗН «Спорт для всіх» Олег Рибченко вручив гравцю команди «Мінерал» Роману Боговину.
Тренери, представники команд та батьки юних спортсменів, які традиційно супроводжують свої команди,  відзначили  високий рівень проведення заходу, який був забезпечений колективом Пологівської ДЮСШ.