Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Мелітополь: інвестиція від Федерації!

13867d865967708a828cabb74008d068Минулої неділі справжнє футбольне свято відбулося в Мелітополі.

 

До 232-річниці медового міста Федерація футболу України, Запорізька обласна федерація футболу і місцева влада в особі міського голови, члена Виконкому ЗОФФ Сергія Мінька побудували і відкрили сучасний футбольний майданчик зі штучним покриттям для юних футболістів.

25.06.2016 106

-          Відверто кажучи - ми вже давно мріяли про такий майданчик! – зізнався тренер місцевої малечі Андрій Проценко. Хлопці дуже полюбляють футбол, а на тому полі, де ми займалися до цього важко чомусь навчитися. Дуже приємно отримувати такі подарунки, адже до новенького майданчика нам подарували ще й форму, м’ячі і тренувальний інвентар. Дякуємо усім!

25.06.2016 120

Приємно відзначити, що Мелітополь став одним з п’ятнадцяти міст України де в рамках європейської програми «Хет-трик» побудовано такий міні-стадіон. Кошторис чималий – близько мільйона гривень, але й гарантований строк експлуатації теж вагомий – не менше п’яти, а то й десяти років будь-якої пори року можна бути проводити тренування і змагання дитячих команд.

-          15 полів, звичайно, дуже мало для України – вважає голова Запорізької обласної федерації футболу Віктор Межейко. Але приємно, що в цей перелік потрапив Мелітополь – велике місто зі славними футбольними традиціями. Виконком ЗОФФ одностайно підтримав пропозицію побудувати такий майданчик саме тут. Неможливо було відмовити мелітопольцям і ФФУ, яка підтримала нас, побачивши той вагомий обсяг роботи, який провела команда мера міста Сергія Мінька. Важливо, що Сергій Анатолійович разом з друзями і громадою міста системно роблять усе, аби діти мали можливість займатися спортом в сучасних мовах.

Зі словами очільника обласної федерації футболу важко не погодитися, адже того святкового дня, мандруючи міськими вулицями і стежками парку відпочинку ім. М. Горького поважні гості на власні очі бачили позитивні зміни у впорядкуванні міста, усміхнені обличчя мешканців, які щиро віталися і спілкувалися з гостями.

-          Новий сучасний майданчик стане поштовхом для подальшого розвитку як самого стадіону «Спартак», так і міського парку – запевнив мер Мелітополя Сергій Мінько. Надалі маємо надію на покращення загальної економічної ситуації і повернення нашої команди на всеукраїнську арену, бо поки що «Мелітопольська черешня» грає у першості області. В нас гарні традиції, хлопцям є на кого рівнятися і головне - є бажання займатися футболом. А ми за допомогою друзів з Федерації футболу України і Запорізької обласної федерації футболу зробимо усе можливе для створення належних умов.

25.06.2016 112

Слова привітання від голови Федерації футболу України Андрія Павелка передав мелітопольцям перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, який вже не вперше відвідує Запорізьку область.

-          Сучасний майданчик – це не подарунок, а інвестиція в дитячий футбол Мелітополя! – зазначив Вадим Костянтинович. Я впевнений, що вона повернеться і ми отримаємо як мінімум ще одного такого футболіста як ваш славетний земляк, провідний гравець київського «Динамо» і національної збірної України Євген Хачеріді. Такі майданчики до кінця року будуть відкриті в усіх обласних центрах України, а завдяки побудові у Київський області сучасного заводу з виготовлення штучних полів за німецькою технологією ми зможемо об’єднати зусилля меценатів і влади, прискоривши будівництво майданчиків і стадіонів зі штучним покриттям. В планах ФФУ до 2020 року за програмою «Шкільний стадіон» побудувати в Україні 2500 міні-стадіонів. Діти з п’яти років зможуть займатися футболом на таких полях.

25.06.2016 117

Святкову стрічку перерізали юні футболісти, а перший удар по м’ячу зробив міський голова Мелітополя Сергій Мінько, що з третьої спроби завзято реалізував пенальті у ворота народного депутата України Ігоря Артюшенка. Нова сторінка історії мелітопольського футболу втілена в життя!

 

Фото і текст Ігор Павленко, прес-служба ЗОФФ,

Мелітополь-Запоріжжя

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 64 гостей онлайн

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн