«Мелітопольська черешня» - переможець першості Мелітополя! (+відео)

FutbolistiКерівництво міської федерації футболу Мелітополя підбило підсумки першості міста з футболу.

З високими досягненнями спортсменів привітали представники громадськості Мелітополя, ветерани, вболівальники та керівники команд на базі адміністративного корпусу стадіону «Спартак» імені Олега Олексенка, де відбулася урочиста церемонія нагородження гравців команд, які брали участь у першості Мелітополя та Кубку міста з футболу серед аматорських команд. Чемпіоном Мелітополя стала міська команда «Мелітопольська черешня» За підсумками зіграних матчів вона упевнено взяла перемоги. У її активі 65 забитих і 25 пропущених м'ячів. Всього ж в першості Мелітополя з футболу брали участь вісім команд - 7 міських і одна з Приазовського району.

Юрій Петров (заст. голови міського федерації футболу, член Виконкому Запорізької обласної федерації футболу): «2-е место заняла самобытная команда ТГАТУ, а третье место впервые у нас участвовали футболисты команды «Новавтотранс» из Приазовского района, хотя там игроки все мелитопольские. 4-е место у команды КТМ, 5-е у «Локомотива», а 6-е у «Прометея». Начинаем в конце года традиционно чемпионат города по мини-футболу. Нам ДЮСШ №3 любезно предоставляет зал на зимних каникулах. Завершится чемпионат в середине января».

У різних номінаціях були визначені кращі гравці футбольного сезону, що триває. Кращим воротарем чемпіонату міста був визнаний гравець команди Таврійського агротехнологічного університету Іван Пастушенко. Кращим нападаючим став кращий бомбардир турніру Євгеній Рой, що забив 20 м'ячів у ворота суперників. Почесного звання кращого півзахисника був удостоєний гравець команди "Мелітопольська черешня" Дмитро Яковенко, а захисника - Юрій Славов з команди «КТМ».

Юрій Славов (кращій захисник турниру): «Играю центральным защитником команды КТМ 3 года. На втором месте первый круг завершили. После этого команда немного расслабилась и закончили на 4-м. Без тренировок тяжело форму поддерживать. Но все будем наверстывать. Главное – не болеть».

Всі переможці та призери отримали грамоты, кубки та медалі. Окрім того, за особисті досягнення в розвиток мелітопольського футболу спеціальну винагороду від федерації футболу України отримав керівник команди «Локомотив» Юрій Лоза.

Телекомпания "МТВ-плюс"

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

btn

Caesar logo 2 

rabona

Сейчас 57 гостей онлайн

Премьер Лига 2020

# Команда Игры Очки
1 Агро Ком 1990 0 0
1 Бердянск 0 0
1 Дизелист 0 0
1 Мел. черешня 0 0
1 Мотор 0 0
1 НовАвтотранс 0 0
1 Ольвия 0 0
1 Портовик 0 0
1 Таврия-Скиф 0 0
1 ФК "Запоріжжя 0 0

Результаты, Премьер Лига

Поздравляем!!!

MOROCCO, KINGDOM OF Эссаргини Яссин
... celebrates 30 years
tomorrow on 04. Июнь 2020
(* 04.06.1990)

Футбольные новости

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн